Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ubux.us nowy bux wiele linków dobrze się zapowiada - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ubux.us nowy bux wiele linków dobrze się zapowiada (/Temat-Ubux-us-nowy-bux-wiele-linkow-dobrze-sie-zapowiada-21567)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- Maciekorzysz - 19-03-2008 22:46

nie bede przeklinal ale co ci chodzi staryBig Grin podejrzewam ze jestes w bledzie, i uraziles dume moderatorską Wink


- zbigi20 - 19-03-2008 22:49

Panowie dajcie sobie na luz.
Już dawno bym poprawił te 15$ ale nie wiem gdzie to jest bo w edycji tego nie widzę a nie przypominam sobie abym to wstawiał pozdrawiam.


- michalo190 - 21-03-2008 22:02

Czy może ktoś wytłumaczyć jak tam zacząć zarabiać??


- lukaszblobi - 21-03-2008 22:06

Zarabiaj poprzez klikanie w reklamy które znajdują się w SurfAds
reklam dziennie masz około 12
w Stats masz statystki ile zarobiłeś już..również znajduje się tam link do polecania firmy innym



Jak coś to pisz na gg to ci pomogę


- BizNET - 21-03-2008 22:13

Błąd w opisie poprawiony


- afeks - 26-03-2008 15:13

elo hej klika ktoś wto?? jestem pewien na 100% ze firma jest wypłacalna wystarczy wejsc na forum i na dodatek zakupione reffy klikaja jak szalone bo to sa ludzie nie boty.
Ale mozna chyba tylko kupic i wyplacic na jakis dziwny bank ?? Czy mozna z alertpay kupywac wie ktoś??


- zbigi20 - 26-03-2008 21:40

No jak najbardziej wygląda na bardzo przyzwoity serwis.
Codziennie ok 15 linków po cencie.
alert pay to bank podobny do paypala, trzeba tam sobie założyć konto a potem można wypłacać na polski bank, pozdrawiam.


- afeks - 27-03-2008 17:51

Nie pytam sie co to jest alertpay bo wiem i mam konto. Ale cos na forum jak bym czytał i jak sie klika na premium to jest mozliwosc tylko kupienia z jakiegos innego banku niema z alertpay??? Czy moze jakos idzie. Ajk by ktos w tym siedział w tej firmie i kupił poleconych to prosze niech napisze do mnie PW bo bardzo mnie ta firma interesuje.


- JereManU - 11-04-2008 20:07

[code:1:-|f58e386ee]uBux is currently being moved to the new server. We will be back in a couple hours. If you are still seeing this message by then, it means your nameservers haven't updated. Please bare with us, as we are working as quickly as we can to get uBux back up and running for you![/code:1:-|f58e386ee]


- makaj - 11-04-2008 20:12

A co najlepsze zmienił się właściciel... to już nie będzie firma ze stajni TitanCash network.