Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
GRA ONLINE - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: GRA ONLINE (/Temat-GRA-ONLINE-2151)



GRA ONLINE - Rykos - 23-02-2010 18:47

Witam wpadlem na taki banalny jak Huh(BANAN)Huh pomysl tzn mam chec zagrania w jakas gre online, ale nie strzelanki cs czy cos tam bo to nie o to chodzi.
Dajcie propozycje gier w ktore graiscie lub gracie typu metin W..craft czy inne duperele.
Gra musi miec jedna bardzo wazna rzecz:
iz aczykolwiek poniewaz(hahaha)
Gra musi posiadac savewowanie twojej gry zeby czas poswiecony na nia nie poszedl na marne (wiecie taka gra na pare ladnych godzin, dni, a moze nawet lat.) mam ochote, ale nie moge sie zdecydowac w co zaczac naparzac. juz cs-y fify online mi sie znudzily.
P.S jezeli byscie sie pisali na taka gre wspólną online to dawajcie propozycje sugestie itp

(MA NIE BYC TIBIIIIII CZASEM W WASZYCH PROPOZYCJACH I GIER PRZEGLADARKOWYCHTongue)


RE: GRA ONLINE - Zythus - 23-02-2010 18:54

League of Legends [LoL]


RE: GRA ONLINE - Royside - 23-02-2010 21:49

Obecnie gram w Guild Wars , jest to świetna gra MMORPG w której możesz przechodzić kampanie a potem zająć się rozbudowywaniem swojej Gildii , szukanie członków i sparingi które procentują powiększaniem się Gildii zarówno pod względem popularności jak i materialnie.

Narazie zapomniałem passów na konto i czekam aż GM przyśle mi nowe po podaniu klucza rejestracyjnego , gra jest w Polskiej wersji językowej.

http://www.youtube.com/watch?v=iMsQhI089Qk - Intro
http://www.xfire.com/video/9f39c/ - jeden ze sparingów Gildii jakie dane mi było ujrzeć.

Po więcej pytań zapraszam na PW.


RE: GRA ONLINE - lol - 23-02-2010 22:10

A ja polecam Lineage 2 Wink) w śieci dragon network ajk wszystko ogarniesz i wyexpisz postacie i ubierzesz mozna niezla kase dostac za nie puźniejBig Grin


RE: GRA ONLINE - aLittle - 23-02-2010 22:56

(23-02-2010 18:54)Zythus napisał(a):  League of Legends [LoL]

Szkoda że lolLoL to nieudana kopia dotA, tak samo zresztą jak HoN

(23-02-2010 22:10)lol napisał(a):  A ja polecam Lineage 2 Wink) w śieci dragon network ajk wszystko ogarniesz i wyexpisz postacie i ubierzesz mozna niezla kase dostac za nie puźniejBig Grin

Owszem można sporo zarobić, ale na najnowszych kronikach trudno będzie wam cokolwiek ogarnąć ;] Jak chcecie się tylko pobawić, polecam kronikę c5.
Mimo wszystko jak macie ochotę na odrobinę hardcore, zapraszam na rpg-club. Server x5, Gracia Final, official start 1.03.2010

Co do Guild Wars. Grałam w to całe dwa dni i za cholere do mnie ta gra nie przemówiła Q.Q


Od siebie poleciłabym Aiona albo APB, ale jako że trzeba płacić abonament, to namawiajcie Banana na d2 ; )


RE: GRA ONLINE - Admin - 23-02-2010 23:01

hmm diablo 2 to najciekawszy z pomysłow według mnie Smile