Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona PHP za ponad 200zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Strona PHP za ponad 200zł (/Temat-Strona-PHP-za-ponad-200zl-21479)

Strony: 1 2


- Hadrianoo - 14-03-2008 10:24

Z tego co widzę na stronie ESprojekt.pl (tam gdzie prawdopodobnie zamówił Pakula) to wynika, że oni stawiają strony na extreme-fusion (darmowy cms).


- BizNET - 14-03-2008 10:39

Ehhh to niby kupiłeś skrypt który jest darmowy... w sumie płacisz za grafę i instalację :-P


- Pakula - 14-03-2008 15:33

Hadrianoo napisał(a):Z tego co widzę na stronie ESprojekt.pl (tam gdzie prawdopodobnie zamówił Pakula) to wynika, że oni stawiają strony na extreme-fusion (darmowy cms).

Hadrianoo ok jeśli mówisz że to jest darmowy cms to znajdź mi taki szablon skąd można go pobrać z tego co ja wiem to jest to darmowy cms
Poszukaj sobie na stronach extreme fusion takiego szablonu jaki ja zleciłem na pewno nie znajdziesz


- Hadrianoo - 14-03-2008 20:14

Cytat:Hadrianoo ok jeśli mówisz że to jest darmowy cms to znajdź mi taki szablon skąd można go pobrać z tego co ja wiem to jest to darmowy cms
Poszukaj sobie na stronach extreme fusion takiego szablonu jaki ja zleciłem na pewno nie znajdziesz
Przepraszam, czy ja gdziekolwiek napisałem, że layout/szablon/projekt, który pokazałeś jest udostępniony za darmo? Nie, nie napisałem tak. Nigdzie też nie napisałem, że jest on zły/czy źle zrobiłeś, że go kupiłeś. Moim zdaniem wygląda on całkiem porządnie i kosztuje naprawdę niewiele. Niezaprzeczalnym faktem jednak jest, że cms (system zarządzania stroną) Extreme-Fusion jest darmowy.

W sumie to nie mam pojęcia o co się czepiasz...


- Pakula - 14-03-2008 21:05

No ja też nie wiem o co chodzi :mrgreen: