Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Paypal ....problem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Paypal ....problem (/Temat-Paypal-problem-21442)

Strony: 1 2


- HelloDomi - 14-03-2008 21:50

Jezeli ma sie konto osobiste to ile wynosi prowizja?


- lukaszblobi - 14-03-2008 23:12

chyba nie ma napewno przez rok...


- HelloDomi - 15-03-2008 12:05

ok dzieki za info : )


- BizNET - 21-03-2008 12:08

No widzę że tu odób jest całkiem sporo!

Dodam tylko że również zostałem oszukany na ponad 100$ to jest poprostu kradzież w biały dzień!!!

Wiecie co jak czytam to:

Cytat:Jedną z korzyści korzystania z systemu PayPal jest to, że dokładamy
wszelkich starań celem powiadomienia użytkownika o potencjalnie
problematycznych transakcjach. Naszym celem jest pomoc użytkownikowi w
dokonywaniu poprawnych decyzji dotyczących transakcji.

W związku z tym tymczasowo zablokowaliśmy środki, do czasu zakończenia
dochodzenia.

To mnie krew zalewa...

Fajnie że szukają przestępców w niewinnych osobach bo przecież pieniążki wysyła oszust po czym dostaje przedmiot lub usługę a tu później zabiorą Ci kase! Ci idioci powinni szukać kasy u tych co wysyłają a nie u odbiorców.

Pierwszy raz spotkałem się z legalnym okradaniem ludzi na taką skalę!

Żeby było mało pisałem to i tamto jak w zaleceniach i nawet odpowiedzi nie uzyskałem. Jutro zadzwonię do nich w naszym imieniu i zrobię im tam zj******


Przepraszam za wypowiedź pełną emocji ale jestem oburzony takim zachowaniem!!


- Dori - 28-03-2008 00:15

Dzieki ze sie wstawisz za nami :-)


- makaj - 31-03-2008 21:11

I zapanowała cisza... A jak to się skończyło? Oddali kasę?
Tak w ogóle to wiadomo mniej więcej czego się czepiają, za co mogą zablokować środki? (Typu duże przelewy, dużo sródków na koncie niezweryfikowanym, właściwie o co chodzi?)


- DaGoor - 03-04-2008 21:18

Mi odjęli tą kasę z excelentbux, ale zdążyłem wcześniej kase z konta przelać kumplowi. I teraz mam ujemne saldo (ponad 4 zł) i nie wiem co robić... Nie wiem czy sie do tego nie dopierdzielą...


- BizNET - 06-04-2008 08:45

[center]WAŻNE INFO O COFANIU PIENIĘDZY !!![/center]
Witajcie!

Co nieco dowiedziałem się o systemie PayPal i klaruje się to tak:

Jeśli była u was "cofka" czyli cofnięcie pieniędzy to raczej nie ma co liczyć na zwrot choć mamy 15 dni na udowodnienie że pieniądze nie są z przekrętu itd (ja udowodniłem ale i tak nie odzyskałem kasy)

Jeśli oni sprawę zamkną (po 15 dniach) na korzyść paypal to już nie ma szans na odzyskanie pieniędzy! Dużo z nimi pisałem i można by ewentualnie zgłaszać to na policję lub do sądu. Ale dziwne dla mnie jest to że mówili abym podał na policję tego co mi zapłacił :shock: Jak dla mnie to paranoja!

Pieniążki które nam zabrali niby powinny pójść do pierwotnego źródła (szczerze wątpię w to).

Po mojemu ten system to bubel! Ktoś wykonuje pracę, jakieś zlecenia czy coś za co dostaje pieniądze a później oni zabierają pieniążki pod pretekstem dbania o bezpieczeństwo. Dla mnie szok!

Moja sytuacja jest o tyle dobra że zdołałem wydać pieniążki bo tak był bym sporo kasy w plecy. Teraz moje saldo wynosi -308 zł :mrgreen: No a było początkowo 38$.
Jak się domyślacie o koncie zapominam i nie mam zamiaru wyrównywać stanu konta bo oszustów utrzymywać nie będę!

Moja rada dla Wszystkich!
-Wymieniajcie się kasą tylko w pewnych źródłach, -nie trzymajcie dużych kwot, -najlepiej korzystajcie z innych banków :-D


- tomciozet - 06-04-2008 09:02

Całe szczęście, że moje zarobki przechodzą na AP.
Jedno wielkie chamstwo i zdzierstwo ze strony PP! :evil:


Paypal ....problem - Artinesse - 05-05-2019 12:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.