Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogrywaj bukmacherów ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ogrywaj bukmacherów ;) (/Temat-Ogrywaj-bukmacherow-21408)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


- shpaq - 20-03-2008 15:07

Myślę, że tak, ale wydaje mi się, że bezpośrednio nie można zapłacić kartą, tylko przez MoneyBookers albo AllPay. Zresztą jak się zarejestrowałeś, to zaloguj się i kliknij "wpłaty" i zobaczysz sposoby jakimi możesz wpłacić kasę. Ja chciałem płacić mTransferem, to założyłem sobie konto w PayMaker.
Bo żeby wpłacić to musisz mieć konto w MoneyBookers.com, PayMaker.eu albo AllPay.pl. No albo konto w banku, ale wtedy wpłata będzie dłużej szła.
Ja mam konto w mBanku, więc założyłem sobie konto w PM, który umożliwia mTransfer. Płatność kartą umożliwia MoneyBookers.com i AllPay.pl. Także jak nie masz tam konta a chcesz dokonać szybkiej wpłaty to musisz się zarejestrować :/
Pozdro

EDIT:
link do rejestracji w MoneyBookers.com
instrukcja MB
jednak do płatności kartą nie trzeba chyba wpłacać kasy na MB, bo będzie to zrobione automatycznie, MB robi za pośrednika, więc ściągnie z karty tyle ile trzeba i wpłaci na Betgun.com. Operacja raczej natychmiastowa Wink


- Pablobo - 22-03-2008 21:30

Czy będąc niepełnoletnim też mogę obstawiać? ;-)


- JereManU - 22-03-2008 21:46

[quote:-|4761435d1="Pablobo"]Czy będąc niepełnoletnim też mogę obstawiać? ;-)[/quote:-|4761435d1]

Nie.


- maku - 23-03-2008 13:16

Mam takie pytanko, czy ktoś może prowadzi statystyke dotycząca wyników? Tz kiedy były parzyste a keidy nieparzyste? Naprawde najdłuższa seria to 3 takie same pod rząd? Za odpowiedz bede bardzo wdzięczny:-)


- travispl - 23-03-2008 13:32

[b:-|86a27bc44]maku[/b:-|86a27bc44], w tym tygodniu zdarzyły się 4 parzyste pod rząd :shock:
Statystyki nie prowadzę


- maku - 23-03-2008 14:07

Hm, 4 to jeszcze jest w moich granicach finansowych:-) gorzej jak sie 5 trafi:-) ma ktos jeszcze jakeis info??:-) W sumie gdyby zawsze max po 4 leciały t wg mojego systemu byłoby najbardziej opłacalne:-) Jeśli ktos chce arkusz kalkulacyjny z nim to piszcie:-)


- Pablobo - 23-03-2008 14:12

Właśnie zalożyłem konto ;-)
Słuchajcie czy w ustawieniach konta bankowego wystarczy po prostu ulica, czy nr. domu itp tez?
Jeżeli sama ulica nie wystarczy to gdzie moge zmienic ustawienia banku? Bo własnie coś nie widze takiej opcji :-)
Dzięki :-)


- shpaq - 24-03-2008 13:57

JereManU napisał(a):
Pablobo napisał(a):Czy będąc niepełnoletnim też mogę obstawiać? ;-)

Nie.

Ja jestem niepełnoletni a jakoś obstawiam Wink Mam konto w mBanku a tego, czy jestem pełnoletni buk nie sprawdzał. I kase mi wypłacali na konto, więc wszystko działa i nikt się nie czepia ;p

Pablobo napisał(a):Słuchajcie czy w ustawieniach konta bankowego wystarczy po prostu ulica, czy nr. domu itp tez?
Jeżeli sama ulica nie wystarczy to gdzie moge zmienic ustawienia banku? Bo własnie coś nie widze takiej opcji :-)
Ja wpisywałem od razu pełne dane, a z tego co widzę to w ustawieniach nie ma mozliwości zmiany wprowadzonych danych. Myślę jednak, że jeśli dobrze podałeś numer konta, to pieniądze powinny dojść. Możesz sprawdzić poświęcając na ten cel jakieś np 2zł (próbując tą kwotę wypłacić). Jak kasa dojdzie, to dobrze, jak nie to dużo nie stracisz, a możesz wypłacać kasę też np. na MoneyBookers.com, a stamtąd na konto Wink

Ewentualnie kontakt z nimi
Cytat:W przypadku gdy nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania w pomocy dostępnej na stronie www lub wirtualnym instruktarzu możesz skorzystać z Live Czata gdzie możesz porozmawiać na żywo z działem obsługi klienta.

Rozmowa na czacie dostępna jest w godzinach między 9.00 a 20.00 czasu środkowoeuropejskiego (CET). Poza tymi godzinami możesz przesłać swoje pytanie/wiadomość korzystając z poczty elektronicznej.

Otwieranie konta:
[email protected]

Dział techniczny:
[email protected]

Ogólne pytania:
[email protected]

Tylko, że czat dziś jest nieczynny (święto). Na maile odpowiadają podobno w ciągu 48h.

Pozdro Wink


- Pablobo - 11-04-2008 19:28

Bardzo fajny sposobik :mrgreen:
Zarobiłem juz trochę ;-)
Polecam, włożysz małą sumkę i masz jak w PTC, tylko latwiej 8-)


- Krygierol - 14-04-2008 10:56

Czyżby źródełko wyschło?! Nie widzę dziś na stronce BetGun zakładki Loterie i nie można robić zakładów na MulitLotka :-( Może będzie później.