Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogrywaj bukmacherów ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ogrywaj bukmacherów ;) (/Temat-Ogrywaj-bukmacherow-21408)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


- shpaq - 17-03-2008 16:14

kactuzz napisał(a):Oby teraz byłą parzysta bo dałem za dużą stawkę i jak przegram to nie będę mieć na odrobienie, a nie chce mis ie przelewać kolejnej dawki Tongue

No to przegrałeś Undecided Ja też wczoraj przegrałem, ale dzisiaj mam zamiar wygrać 8-) Bo już był 3 razy nieparzysty. Wprawdzie nie zdarzyło się żeby nieparzysty był 4 razy pod rząd, ale 3 razy jest dosyć często :-?

Pozdro Wink


- moody - 17-03-2008 19:42

A ja se wysłałem 2 z 4 w profesjonalu za 6 zeta i wygrałem....8 :mrgreen:
To się nazywa klasa nie :mrgreen:


- Krygierol - 17-03-2008 22:20

shpaq napisał(a):No to przegrałeś Undecided Ja też wczoraj przegrałem, ale dzisiaj mam zamiar wygrać 8-) Bo już był 3 razy nieparzysty. Wprawdzie nie zdarzyło się żeby nieparzysty był 4 razy pod rząd, ale 3 razy jest dosyć często :-?
Właśnie dziś plus znowu był nieparzysty, czyli 4 raz z rzędu! Sad


- shpaq - 18-03-2008 16:06

No, kiedyś musi być ten pierwszy raz :/
Dobrze, że mam jeszcze trochę kasy Wink

Pozdro


- Krygierol - 18-03-2008 21:00

Oby dziś już coś się zmieniło!


- shpaq - 18-03-2008 23:29

uff... dziś parzysty :-D
Pozdro


- mrw111 - 19-03-2008 20:52

Chciałbym sobie tutaj wpłacić kasęWink Jakie jest minimum wpłaty?? Jak szybko pieniądze przychodzą?? Za ile minimalnie można zagrać, Jakie minimum do wypłaty. Będę wdzięczny za odpowiedzi na te pytania :-)


- travispl - 20-03-2008 11:19

> Minimum 16 zł
> To zależy od tego z jakiego banku wysyłasz
> Myślę że ok. 3-5 dni
> Minimalnie 1 zł
> Niema minimum, wypłacasz kiedy chcesz

Myśle że się przydałem Big Grin


- shpaq - 20-03-2008 12:56

Minimum to się zgadza, że to jest 16zł :-)
Większość wpłat jest "natychmiastowa", czyli, że operacja jest wykonywana automatycznie i od razu masz kasę do stawiania. Inaczej jest w przypadku wpłaty przelewem, gdzie muszą czekać aż przelew dojdzie i kasę na grę muszą przydzielić Ci "ręcznie".
Jak ja wypłacałem, to pieniądze na moim koncie były na 2 dzień po dyspozycji wypłaty Big Grin
Nie ma minimum do wypłaty. Wypłaty na MoneyBookers i PayMaker są bez prowizji, natomiast koszt wypłaty na rachunek bankowy to 2zł.
Wypłaty na MB i PM są realizowane 2 razy dziennie, przy przelewie bankowym czas realizacji to 0-2dni Wink
Pozdro


- mrw111 - 20-03-2008 13:57

To kartą jak wpłacę to automatycznie się zaksięguje??