Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ogrywaj bukmacherów ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Ogrywaj bukmacherów ;) (/Temat-Ogrywaj-bukmacherow-21408)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


- shpaq - 14-03-2008 16:03

travispl napisał(a):a co znaczy plus parzysty i plus nieparzysty??
Czy mogę obstawić więcej niż jedną loterię np. w numerku czyli na plus parzysty i nieparzysty??

Plus to jest ostatnia liczba wylosowana w multilotku. Może być to liczba parzysta lub nieparzysta. Zakład polega na wytypowaniu czy ta właśnie liczba, która znajduje się na ostatniej kulce będzie parzysta czy nieparzysta. Nie opłaca się stawiać jednocześnie na parzysty i nieparzysty, gdyż kurs wynosi 1,75.
Możesz obstawiać więcej loterii, lecz radzę nie robić tego na jednym kuponie tylko na osobnych. Bo gdy np. postawisz na plus parzysty i numerek parzysty na 1 kuponie, a wypadnie plus parzysty, a numerek nie, to cały kupon jest przegrany. Można prowadzić np 2 progresje równocześnie, ale trzeba mieć większe zaplecze finansowe Wink
Pozdro


- travispl - 14-03-2008 16:13

Chodzi mi o to, że jeśli wyśle do nich te 16 zł to chciałbym obstawiać na początku na plus parzysty i nieparzysty na obu kuponach. czyli nic nie strace jak przegram


- shpaq - 14-03-2008 16:23

Jak przegrasz to stracisz. Kurs wynosi 1,75, czyli jak postawisz 1zł i trafisz to dostaniesz 1,75zł.
Jak postawisz 1zł na parzysty i 1zł na nieparzysty, to wydasz razem 2zł. Jeden z twoich kuponów na pewno wygra, a drugi na pewno przegra, więc dostaniesz 1,75zł.
Czyli stawiasz 2zł, dostajesz 1,75zł, co oznacza, że straciłeś 0,25zł.
Lepiej grać progresją, przynajmniej wychodzi się na plus :-)


- travispl - 14-03-2008 16:25

Czyli mogę postawić na parzysty a w drugim kuponie na zakres liczb??

Jestem nowy więc doradźcie mi jakie zakłady dobierać


- shpaq - 14-03-2008 16:35

Na początek lepiej zaczynaj od małych kwot, jak 1zł. Ja dziś stawiam na plus nieparzysty, bo wczoraj był parzysty, jak przegram to jutro znowu postawię na nieparzysty większą kwotę, żeby mi się zwróciło i tak aż do momentu wygranej. A po wygranej od nowa... To się nazywa progresja.
Na zakres liczb też możesz oczywiście stawiać, lecz skoro jesteś nowy(ja też nie jestem w tym długo Wink), to na początek proponuję tylko progresję na plusa. Ja od tego zaczynałem :-)
Pozdro


- moody - 16-03-2008 12:38

Tak tylko weźcie pod uwagę że jak ktoś ma pecha to może być 10 plusów nieparzystych z rzędu :mrgreen: I wtedy robi się problem :mrgreen:
Miałem tak z progresją na remisy. Wybrałem drużyne preston i było dobrze tylko nagle miała serie 12 meczów bez remisów. Musiałbym obstawić już za ponad 100 zeta, więc skończyłem. Straty wyniosły koło 90 zł
Morał z tego taki, że jak macie 15 zł do dyspozycji to lepiej sie nie pchać w progresje ;-)


- shpaq - 16-03-2008 18:31

moody napisał(a):Tak tylko weźcie pod uwagę że jak ktoś ma pecha to może być 10 plusów nieparzystych z rzędu :mrgreen: I wtedy robi się problem :mrgreen:
Miałem tak z progresją na remisy. Wybrałem drużyne preston i było dobrze tylko nagle miała serie 12 meczów bez remisów. Musiałbym obstawić już za ponad 100 zeta, więc skończyłem. Straty wyniosły koło 90 zł
Morał z tego taki, że jak macie 15 zł do dyspozycji to lepiej sie nie pchać w progresje ;-)

To by się bukmacherzy wzbogacili ;/ Ale raczej jest to baaaardzo mało prawdopodobne żeby 10 razy był taki sam plus. Zazwyczaj jest 2-3 razy pod rząd taki sam, 4 to rzadkość, a żeby było 10 to nie "ktoś" musiałby mieć pecha, tylko wtedy pecha mieliby wszyscy, którzy to obstawiają.
Ale sposobem kactuzz'a to może być i miliard razy parzysty i za każdym razem się wygra, gorzej jak będzie długa seria nieparzystych plusów ;/ Ale jak na razie to były najwyżej 3 nieparzyste pod rząd Wink
Pozdro


- kactuzz - 16-03-2008 21:26

Oby teraz byłą parzysta bo dałem za dużą stawkę i jak przegram to nie będę mieć na odrobienie, a nie chce mis ie przelewać kolejnej dawki Tongue


- tomciozet - 16-03-2008 21:37

kactuzz napisał(a):Oby teraz byłą parzysta bo dałem za dużą stawkę i jak przegram to nie będę mieć na odrobienie
Bardzo zła taktyka!! Życzę więc szczęścia w dzisiejszym losowaniu!!


- travispl - 17-03-2008 09:56

Również życzę szczęścia
Dziś obstawiłem pierwszy raz plusa parzystego w multilotku Big Grin