Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanie i profesjonalne pozycjonowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tanie i profesjonalne pozycjonowanie (/Temat-Tanie-i-profesjonalne-pozycjonowanie-21394)



Tanie i profesjonalne pozycjonowanie - mateusz k. - 08-03-2008 21:33

Witam, jeśli chcesz zwiększyć liczbę odwiedzin na Twojej stronie internetowej najlepszym rozwiązaniem jest pozycjonowanie. Działa długotrwale i stale zwiększa ilość odwiedzin na Twojej stronie.

Za niewielkie pieniądze możemy zająć się wypozycjonowaniem Twojej strony, zobacz tutaj:
Popzycjonowanie stron www

A jeśli jeszcze nie masz strony zobacz tutaj:
Tworzenie stron www

Mamy już za sobą pierwsze sukcesy w pozycjonowaniu, patrz na stronach wyżej.

Pozdrawiam


- zibov - 13-04-2009 18:21

pierwszy link nie działa


- djdoublev - 19-07-2009 20:41

Te strony www to drogie, moja firma robi taniej, swoją drogą. Pozycjonujecie strony na niemieckich googlach ?


- mackal - 19-07-2009 22:45

To co dobre musi kosztować :-D Dlatego pomimo cen na podobnym poziomie, a często i dużo wyższych w przypadku sklepów nie narzekam na brak klientów. Dlatego nie psuj rynku robiąc strony za 60zł :roll:


- djdoublev - 19-07-2009 22:49

Nie bój się, nie robie stron w Polsce. Jak już to po podobnych cenach Smile


- mackal - 19-07-2009 22:53

Ja nie robię stron tylko w Polsce :-D Tak czy siak trzeba się cenić bo mimo wszystko trochę wiedzy i czasu jest potrzebne, a skręca mnie jak ktoś robi stronę za 60zł i jeszcze prosi mnie czy bym mu nie pociął grafiki i nie zakodował za 10 zł :mrgreen:


- JereManU - 19-07-2009 22:57

Panowie, proszę bez odkopywania tematów sprzed ponad roku Wink


- mackal - 20-07-2009 06:55

Admin - co to za ograniczanie wolnego słowa :-D
Przecież jak się nie podoba odnawianie tematów starszych niż rok to jest taka opcja zamknij temat ;-)


Tanie i profesjonalne pozycjonowanie - Kilol - 11-03-2011 01:41

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.