Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Eurocasher pewny wypłacalny serwis - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Eurocasher pewny wypłacalny serwis (/Temat-Eurocasher-pewny-wyplacalny-serwis-21323)

Strony: 1 2


- asika11 - 05-04-2008 18:28

Dzięki
żeby zarabiać klikamy w KlickAndWin?
anna350


- zbigi20 - 05-04-2008 19:17

Ależ nie tam też można klikać ale to na zasadzie szczęścia jak trafisz w odpowiedni baner, to masz punkty np wygrywa 30 kliknięcie = 15 punktów
A klikamy w Paidbanner w () podano liczbę banerów do wyklikania. Można klikać wszystkie na raz dziennie do 1500 bo każdy baner po 1 albo 2 punkty.

Poza tym w zakładce mail-historie to twoje linki do wyklikania w każdym mailu jest 6 linków po 0,01 centa i dwa ostatnie niebieskie linki punktowe, ten ostatni to jak trafisz w prawidłową odpowiedź, nieraz można wygrać do 1000 punktów jeżeli jest takie pytanie. zapewne się zorientujesz, maile można otworzyć na zakładkach i wszystkie kliknięcia również.

Aha dodam że bezpośrednio na eurocenty na twoim koncie przeliczane są tylko centy z maili
Miesięcznie to ok 70,80 centów, najważniejsze są punkty, które są przeliczane na koniec miesiąca odrazu i kwota wpływa od razu na konto 10000=1 euro (nie$). Jak będziesz regularnie wyklikiwać to spokojnie miesięcznie nazbierasz na wypłatę. 50000=5 EURO. Jak uzbierasz taką kwotę na dole masz przyciski np paypala naciskasz i to wszystko.

A jak ktoś dobrze klika to bierze udział w konkursach można zobaczyć gdzie się jest w dziale klickrally

[ Dodano: 2008-05-14, 07:00 ]
za kwiecień wpłynęły kolejne 2 wypłaty ponad 6 euro za wyklikanie bannerów miesięcznych
To ponad 50000 punktów + to co w emailu,
Druga wypłata to za 10 miejsce w konkursie miesięcznym 13,47 euro, super.
Teraz trwa konkurs 2 miesięczny.

Fakt trochę trzeba się naklikać ale chociaż wiem za co no i nie mówiąc już o solidnej wypłacalności.

[ Dodano: 2008-10-01, 07:32 ]
To jedna z najlepszych firm w jakich byłem i jestem

Fakt trzeba się naklikać dostałem już ok 10 wypłat zazwyczaj wypłata wpływała na 2 dzień
Np w tym miesiącu we wrześniu za
2300 punktów okazało się po przeliczeniu że jest ponad 17 euro, a powinno być 2,30 czyżby tak zmienił się przelicznik.
Jak wpłynie gotówka dam znać.


Eurocasher pewny wypłacalny serwis - Killer - 28-02-2012 07:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.