Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Restock na Forum ! Otwarcie ! 23.02.10 - 21:00 ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Restock na Forum ! Otwarcie ! 23.02.10 - 21:00 ! (/Temat-Zamkniety-Restock-na-Forum-Otwarcie-23-02-10-21-00-2132)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


[Zamknięty]Restock na Forum ! Otwarcie ! 23.02.10 - 21:00 ! - Admin - 23-02-2010 12:00

Witam wszystkich Smile W końcu nasz projekt działa w 100%ach, głowne podziekowania należą się dla johnny86, który włożył swoj czas w ten projekt ! W trzecim dziale utworzyłem troche "kosmiczne" nagrody ale mam nadzieje że przypadną wam do gustu Smile:idea:Dodgy
Program symuluje Lockerz'owski Restock, który co jakiś czas będzie odbywał się dla UŻYTKOWNIKÓW NASZEGO FORUM !


Zasady forumowego Restocku


1. Restock będzie odbywał się na stronie http://www.zarabiam.com/restock/
2. Formularz zamówienia można wypełnić fikcyjnymi danymi, liczy się wyłącznie Twój prawdziwy LOGIN z zarabiam.com (w wypadku podania błędnego nicku nagroda przepada).
3. W Restocku może wziąć udział każda osoba zarejestrowana, aktywna na forum (min.15 postów) w tym Ekipa forum (oprócz mnie Smile ).
4. Wygrać można tylko w pierwszej zakładce - BRANDS AND LOVE nagrody to przywileje na forum, maile, reklamy, tapety. W zakładce ELECTRONICS są dodane jedynie wirtualne nagrody, które można wygrać na lockerz.com. W trzeciej zakładce - LOCKERZ EXCLUSIVES również zostały dodane nagrody wirtualne, jednak tym razem z lekką nutą fantazji Smile - podkreślam że w 2-giej i 3-ciej zakładce nagrody nie są prawdziwe !
5. Każda osoba może wybrać tylko 1 nagrode w każdej katygori ! (1 nagroda w BRANDS AND LOVE, 1 nagroda w ELECTRONICS , 1 nagroda w LOCKERZ EXCLUSIVES ) w przeciwnym wypadku nagroda wygrana w 1 zakładce będzie anulowana.
6. Można korzystać z autofilla Smile
7. Administrator zarabiam.com zastrzega sobie prawo do wprowadznia zmian w powyższym regulaminie, jak również decyduje w sprawach nie ujętych w powyższych zasadach.



Nagrody w zakładce Brands and Love:

* 1 punkt reputacji !
* 3 rodzaje tapet ! *
* 1 mail z lockerzpolska.eu
* 5 maili z lockerzlist.pl
* 1 dniowa reklama w adtaily na zarabiam.com
* 2 dniowa reklama w adtaily na lockerzlist.pl

Chciałbym również podziekować adminowi bloga za dodanie nagród ze swojej strony Smile

Legenda:
Mail
- mail osoby, która prosi o zaproszenie na lockerz,
zaproszenia te generowane są ze stron lockerzlist.pl oraz lockerzpolska.eu - na dzień około kilkunastu osób
prosi o zaproszenie, nie możemy jednak gwarantować że 100% ludzi się zarejestruje, jednak to jest chyba oczywiste.

Reklama Adtaily - W skrajnych przypadkach administracja forum jak i bloga zastrzega sobie prawo do niewyrażenia zgody na umieszczenie danej reklamy Adtaily bez podania przyczyny. Polecamy reklame stron z zaproszeniami na portale o tematyce podobnej do lockerz - ponieważ cieszą się największym powodzeniem.




Dziś odbędzie się nasz pierwszy restock będzie on się składał z 3 fal:

1 fala - nagrody z działu BRAND AND LOVES Heart
2 fala - nagrody z działu Electronis (wirtualne)Huh
3 fala - nagrody z działu LOCKERZ EXCLUSIVES (wirtualne)Huh


Ilość nagród to tajemnica, będzie zależeć od ilości osob online tak więc proszę o to mnie nie pytać Smile


Restock planowo rozpocznie się o godzinie 21:00 - 23 lutego ! (dziś)
W tym temacie możecie opisywać swoje wrażenia, możecie pochwalić się również co udało Wam się zgranąć Smile
Oczywiście restock jest w 100% bezpłatny, nie są potrzebne żadne punkty.

Mam nadzieje że spodoba Wam się ten pomysł Smile

Pozdrawiam Serdecznie !
ADMIN


RE: Restock na Forum ! Otwarcie ! 23.02.10 - 21:00 ! - Killer - 23-02-2010 12:02

wooohoo już nie moge się doczekacBig Grin świetna robota Big Grin stronka działa miodnie
reput dla Ciebie johnny należą mu się !
dzieki admin za realizacje tego pomyslu Big Grin

Kliknij I dodaj reputa johnnemu Smile ----> http://www.zarabiam.com/reputation.php?action=add&uid=281


RE: Restock na Forum ! Otwarcie ! 23.02.10 - 21:00 ! - minkooo - 23-02-2010 12:04

mi sie podoba, cos dla zabicia czasu ;p


RE: Restock na Forum ! Otwarcie ! 23.02.10 - 21:00 ! - omencs - 23-02-2010 12:08

Ile będzie nagród np. tych e-maili? jedna czy pare?


RE: Restock na Forum ! Otwarcie ! 23.02.10 - 21:00 ! - johnny86 - 23-02-2010 13:51

Cieszę się że Wam się projekt spodobałSmile Narazie skrypt jest troche ubogi ale z czasem będziemy go ulepszaćSmile
Liczy się dobra zabawaSmile


RE: Restock na Forum ! Otwarcie ! 23.02.10 - 21:00 ! - adam1 - 23-02-2010 14:29

Ja również się nie mogę doczeka. Przynajmniej można przećwiczyć przed właściwym restockiem Big Grin


RE: Restock na Forum ! Otwarcie ! 23.02.10 - 21:00 ! - mikolaj90 - 23-02-2010 15:11

Ale można zamówić nagrodę z każdej zakładki ?


RE: Restock na Forum ! Otwarcie ! 23.02.10 - 21:00 ! - johnny86 - 23-02-2010 15:14

(23-02-2010 12:00)Admin napisał(a):  5. Każda osoba może wybrać tylko 1 nagrode w każdej katygori ! (1 nagroda w BRANDS AND LOVE, 1 nagroda w ELECTRONICS , 1 nagroda w LOCKERZ EXCLUSIVES ) w przeciwnym wypadku nagroda wygrana w 1 zakładce będzie anulowana.



RE: Restock na Forum ! Otwarcie ! 23.02.10 - 21:00 ! - 19maku10 - 23-02-2010 16:29

hehe dobry pomysl ciekawe czy cos wygral ]:->


RE: Restock na Forum ! Otwarcie ! 23.02.10 - 21:00 ! - BartuS - 23-02-2010 16:51

A tu ilość prawdziwych ptz nie gra roli... Na wszystko nas stać, tak ?