Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Drugi start w lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Drugi start w lockerz.com (/Temat-Rozwiazane-Drugi-start-w-lockerz-com-2128)



[Rozwiązane]Drugi start w lockerz.com - Lukaszekdudi157 - 23-02-2010 09:13

Chciałem zapytac o takie cos miałem kiedys konto lecz zablokowali mi poniewaz miałem ze 4 oszukane maile, dałem se spokoj... teraz chciał bym powrocic moge wrocic? rejestrujac sie z linku polecajacego? na moje normalne realne dane tak jak w tamtym koncie


Pozdrawiam


RE: Drugi start w lockerz.com - Kilol - 23-02-2010 10:43

Możesz spokojnie założyć drugie konto, chociaż wątpię, że zablokowali ci je za 4 fake e-maile. Może spróbuj wysłać przypomnienie hasła na swój adres.


RE: Drugi start w lockerz.com - adminek - 23-02-2010 17:06

cos pewnie źle wpisujesz Big Grin wpisuj powoli a jak to nie pomoze to nowe konot to nie problem


RE: Drugi start w lockerz.com - Yanke$ - 23-02-2010 17:37

Tak, tak. Ze 4 fake'i na pewno Cię nie zbanowali. Tak mi się przynajmniej wydaje. Podaj mi mejla na PW a zapro poleci w max 12 h. I będę niezmiernie wdzięczny.


[Rozwiązane][Rozwiązane]Drugi start w lockerz.com - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.