Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nie ładujący się kod captcha - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nie ładujący się kod captcha (/Temat-Rozwiazane-Nie-ladujacy-sie-kod-captcha-2125)



[Rozwiązane]Nie ładujący się kod captcha - Yanke$ - 23-02-2010 07:52

Witam. Korzystam z mozzili firefox 3.6. Ucieszyłem się, że jest zakładka play, ale jak oglądam filmik to po pierwsze się nie wczytywał ( brak czegoś ) i nie mam captchy tego kodu z obrazka przy contact us.
Większość z was raczej korzysta z mozzili więc proszę o DOKŁADNE instrukcje co i jak mam zrobić, aby to wszystko zadziałało ( co mam ściągnąć, gdzie - linki - i jak zainstalować). Jestem gotowy postawić reputa.

Zrozpaczony, Yanke$.


RE: Nie ładujący się kod captcha - Parada - 23-02-2010 08:16

Ja korzystam z Mozilli 3.6 i mogę ci jakoś pomóc.

Do ogladania filmu nie musisz nic ściągać, nie odtwarzało ci się pewnie dlatego, że server na którym stoi Lockerz był przepełniony, bo każdy oglądał te filmiki. Dzisiaj pewnie mniej osób będzie to oglądało więc nie powinno się zacinać.

Pozdro


RE: Nie ładujący się kod captcha - Yanke$ - 23-02-2010 14:58

No tak.. filmiki normalnie mi się ładują, ale sęk w tym, że nie ma kodu ! To samo na http://www.lockerz.com/contact
W ogóle nie widać tego kodu... nie wiem w czym on jest, ale wiem, że tego nie ma moja przeglądarka... ;(((
HELP !


@EDIT

Ooooooh Yeah ! udało mi się naprawić problem. należało po prostu wyłączyć firewalla, bo to on blokował Javę w przeglądarce. Ufff co za ulga Big Grin


[Rozwiązane][Rozwiązane]Nie ładujący się kod captcha - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.