Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hakerstwo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Hakerstwo (/Temat-Hakerstwo-21211)



Hakerstwo - KompiMan - 26-02-2008 19:27

Czy ktos sie zajmuje hakerstwem? Jezeli tak to chcialbym poznac kilka malych sztuczek.
Prosze pisac na gg 881726


- Pakula - 26-02-2008 21:55

Hakerstwo ? hihihi
Napisz coś więcej bo dużo jest opcji hakera chcesz się włamać do kompa lub przez GG, może przesłać wirusa itd... :-P
tzw. Haker ani mnie nie gryzie, ani nie ziębi dużo ludzi uważa się za hakerów chodź tak naprawde w rzeczywistości mało na tym się znają :mrgreen:
Takich typków jest sporo :roll:

Interesowałem się kiedyś w tej dziedzinie lecz stwierdziłem że nie będe się dalej kształcił bo mam stałe IP ;-)
Przeglądałem różnego rodzaju fora hakerskie, na niektórych pisali bzdury, gdzie można było się pośmiać, a na innych pisali fajne ciekawe rzeczy.
Fajnie by bylo kiedyś zostać hakerem, lecz jest to bardzo ryzykowna dziedzina ponieważ można wpaść w nałóg i opierdzielić bank :-P (żart-a może prawda ?)
Napisz te kilka sztuczek 8-) 8-) :-P


- naiman - 26-02-2008 22:23

Tutaj napiszesz ? :lol:


- koli - 26-02-2008 23:31

dobre heh watpie ze ktos ci tu powie jakies triki poszukaj na necie :-)


- audia4 - 27-02-2008 07:07

włamanie sie na gg czy coś innego to jest pseudo hakerstwo. Zeby być dobrym hakerem musisz dużo umieć jak zbudowana jest sieć internetowa itp.


- KompiMan - 27-02-2008 18:04

znaczy duzo o tym czytalem
chciałem na razie sprobować typu czytac czyjesc wiadomosci na gg czy ogladac tajne foraTongue

to co napisze ktos?Tongue


- GrasSo - 27-02-2008 18:19

haker.com.pl masz