Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Tłumacz poszukiwany ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Tłumacz poszukiwany ! (/Temat-Zamkniety-Tlumacz-poszukiwany-212)



[Zamknięty]Tłumacz poszukiwany ! - Admin - 02-12-2009 20:33

Jak w temacie Smile poszukuje osoby znającej język angielski w stopniu zaawansowanym, ponieważ pracy przybywa sam nie jestem w stanie wszyskiego ogarnąć, tłumacz zostanie odznaczony różownym/zielonym kolorem nicka (do niego należy wybór).

Jeśli ktoś jest w stanie się tego podjąc prosze o posta poniżej ! RolleyesSmile

pozdrawiam !Tongue:sleepy:


RE: Tłumacz poszukiwany ! - Royside - 02-12-2009 20:42

Jak koniecznie potrzebujesz to mogę się tym zająć.


RE: Tłumacz poszukiwany ! - Enemy - 02-12-2009 21:24

Również mogę sie tym zająć Tongue


RE: Tłumacz poszukiwany ! - Admin - 30-12-2009 21:55

Jest jeszcze JEDNO miejsce dla TŁUMACZA !


RE: Tłumacz poszukiwany ! - Ralphenko - 31-12-2009 04:25

Zgłaszam się, chętnie spróbuje.


RE: Tłumacz poszukiwany ! - Zythus - 31-12-2009 15:50

Ja też się zgłaszam Smile


RE: Tłumacz poszukiwany ! - Enemy - 31-12-2009 18:56

Tylko czy wiecie że nie ma to być wrzucone w tłumacza tylko z banii brane Smile?


RE: Tłumacz poszukiwany ! - Ralphenko - 31-12-2009 19:16

Tak, tak aczkolwiek uważam iż korzystanie z translatora nie jest niczym złym pod warunkiem że tłumaczymy słówko którego nie znamy, a nie całe zdania przy czym drugi przypadek to już skrajność..


RE: Tłumacz poszukiwany ! - Admin - 02-01-2010 23:24

zamykam


[Zamknięty][Zamknięty]Tłumacz poszukiwany ! - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.