Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Multi Auto Surf - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Multi Auto Surf (/Temat-Multi-Auto-Surf-21132)



Multi Auto Surf - MikrySoft - 21-02-2008 17:13

Mam kolejny pomysł dla programistów. Można byłoby chyba napisać program, który by udawał surfbary (najlepiej kilka na raz) i automatyzował pracę (dbał o naliczanie punktów przez klikanie na baner/przesyłanie mmsem obrazka do przepisania/cokolwiek innego wymagają), klikał w płatne reklamy itp.

Żeby nie był specjalnie wykrywalny można by wprowadzić harmonogram w których godzinach program jest aktywny itp.

Myślę, że taki program bardzo przyspieszyłby zarabianie w tych programach jednocześnie zmniejszając uciążliwość (ja osobiście spróbowałem kilku surfbarów, ale jak zobaczyłem co to na moim monitorze wyczynia to odpuściłem).

Gdy będę miał jakąś wolną chwilę to przyjrzę się działaniu któregoś surfbara i postaram się rozgryźć protokół, ale chyba sam sobie nie poradzę, więc apeluję o pomoc.


- Pakula - 22-02-2008 15:24

Ja tam na tym sie nie znam :-P
Pewnie nie da rady nic z tym zrobić gdyby już ktoś to rozgryzł to już dawno byśmy o tym wiedzieli :mrgreen:


Multi Auto Surf - Killer - 28-02-2012 07:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.