Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Koszulki - oficjalne stanowisko lockerz.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Koszulki - oficjalne stanowisko lockerz.com (/Temat-Koszulki-oficjalne-stanowisko-lockerz-com-211)

Strony: 1 2


Koszulki - oficjalne stanowisko lockerz.com - Razer - 02-12-2009 20:30

Wczoraj, 1 grudnia lockerz.com wypowiedziało się na temat koszulek Z-LIST MEMBER. Oto jak brzmi ich komunikat:
Kod:
There's been an incredible demand for our Z-List tees. We are sorry that some Z-Listers haven't yet received their shirt. If you joined the Z-List after November 10, and have not yet received a shipping confirmation for your shirt, we are out of stock in your size. The good news is that we're getting a huge new shipment of tees in mid-December and January and we will get the shirt to you as soon as we have them.

Tłumaczenie:
Kod:
Jesteśmy zafascynowani popularnością naszych koszulek. Jednocześnie jest nam przykro, że któryś Z-LIST MEMBER nie otrzymał swej koszulki.. Gdy dołączyłeś do Z-LIST po 10 listopada i nie otrzymałeś potwierdzenia wysłania koszulki wiedz, że nie mamy koszulek w Twoim rozmiarze.Dobre wieści są takie, że za niedługo dostaniemy nową dostawę  koszulek w grudniu i styczniu. Więc niedługo powinieneś już cieszy się z otrzymania koszulki.

Tak więc widzicie, lockerz nie ma teraz koszulekWink Ale przyjdzie dostawa, to Wam wyślą Dodgy

Pozdrawiam,
Razer


RE: Koszulki - oficjalne stanowisko lockerz.com - Kristophe - 02-12-2009 22:40

Ja zostałem Z-LISTEREM 9 listopada Big Grin Ciekawe czy jeszcze był mój rozmiar i czy zdążyli wysłać do mnie T-Shirt.


RE: Koszulki - oficjalne stanowisko lockerz.com - skalarado - 03-12-2009 12:27

ja 4 listopada i nic niemam !


RE: Koszulki - oficjalne stanowisko lockerz.com - Kristophe - 06-12-2009 17:23

Pozostaje nam czekać Big Grin


RE: Koszulki - oficjalne stanowisko lockerz.com - Royside - 06-12-2009 18:17

Następne posty jak kolegi powyżej , nie wnoszące nic do tematu będą nagradzane Warnami.


RE: Koszulki - oficjalne stanowisko lockerz.com - Simon - 06-12-2009 22:30

ja już swoją koszulke dostałem 2 tyg temu chyba Smile w rozmiarze XL Smile (zostałem z listerem przed 6 listopada) TYLKO UWAŻAJCIE NA ROZMIAR! W USA ROZMIARY SĄ TROCHĘ WIĘKSZE NIŻ W POLSCE!


RE: Koszulki - oficjalne stanowisko lockerz.com - Royside - 06-12-2009 22:36

Ja otrzymałem wiadomość o koszulce 30 Października XL ale jeszcze nie dostałem.


RE: Koszulki - oficjalne stanowisko lockerz.com - Forest147 - 12-12-2009 18:16

ZBIERAM DO 20 Big Grin


RE: Koszulki - oficjalne stanowisko lockerz.com - Kilol - 12-12-2009 18:33

Ja wciąż czekam na wiadomość e-mail o koszulce. Zostałem Z-Listerem kilka dni temu. Podejrzewam, że
jak zajmą się wysyłaniem nagród z poprzedniego restocku, to wyślą nam koszulki.Smile


RE: Koszulki - oficjalne stanowisko lockerz.com - d4ri0s3k - 12-12-2009 20:20

Ja Z-Listerem jestem okolo tygodnia. Do tej pory nie dostalem zadnego maila ; d Ale nie bede im spamowal pewnie maja gruby zapierdol ;p