Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czy działa wam prawidłowo formularz.php ?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Czy działa wam prawidłowo formularz.php ?? (/Temat-Czy-dziala-wam-prawidlowo-formularz-php-21043)

Strony: 1 2


Czy działa wam prawidłowo formularz.php ?? - tomciozet - 13-02-2008 21:56

Proszę was, by spradzić, czy stronka z formularzem działa, tzn., czy prawidłowo oblicza.
Założyłem się z jednym z userów tego forum, że kalkulator nie będzie działał, a on upiera się,
że działa. Proszę was o sprawdzenie strony i oddanie głosu w ankiecie. To bardzo ważne.
Do tego pola znajdujące się pod przyciskiem: "Oblicz" powinny być puste, dopóki nie wybierzecie jakiejś konkretnej sumy w pierwszym okienku. Jeśli działa, to powinno liczyć dla dowolnej kwoty, większej lub równej 30. Jeśli okaże się, że stronka nie oblicza, to user, jako, że już raz próbował wyłudzać pieniądze, a tu też o to chodzi, otrzyma 4 warny oraz wykluczenie z udziału w konkursach. Uważnie czytajcie, jak to ma działać. ;-) Proszę o uczciwe głosowanie, bo sprawa jest poważna.

Pobierz formularz.

PS Oprócz oddania głosu, proszę w poście napisać swój nick. Dziękuję.
Służy to sprawdzeniu, czy owy user też zagłosuje. Jeśli liczba oddanych głosów
będzie wyższa, niż liczba nicków w ankiecie, może oznaczać, że głosował.


- nikosis - 13-02-2008 22:10

Oddałem głos. Nick nikosis :mrgreen: .


- mefistos - 13-02-2008 22:10

mefistos


- tomciozet - 13-02-2008 22:21

tomciozet


- damian097 - 13-02-2008 22:24

damian097


- Hadrianoo - 13-02-2008 22:49

Przez przypadek wcisnąłem TAK. Program nie działa. Zacznijmy od tego, że to w ogóle nie jest program tylko parę linijek html i w dodatku liczby są podstawione!
Moja ostateczna odpowiedź to NIE.


- mjs17 - 13-02-2008 22:53

nie nie działa


- Pablobo - 14-02-2008 10:12

Pablobo' :mrgreen:


- Maciekorzysz - 15-02-2008 12:56

Maciekorzysz nie dziala xD


- tomciozet - 19-02-2008 16:32

Ten użytkownik, który wmawia mi, że obliczenia działają to Pawel1178.
Wmawia mi dlatego, że przegrał zakład, a mi za niego nie zapłacił. To już
nie pierwszy raz, kiedy próbuje wyłudzić pieniądze. Radzę uważać! :roll: