Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
VelocityClicks!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: VelocityClicks!! (/Temat-VelocityClicks-21011)

Strony: 1 2 3 4 5


VelocityClicks!! - Special - 10-02-2008 19:25

VelocityClicks

Doskonały sposób zarabiania kasy:
od 0,005$ (czekasz 5 sekund) do 2 centy (czekasz 20 sekund)!!
100% Ref
Payout Minimum 10$ // E-gold & Alertpay


Słyszałem że gwarantują 13 reklam dziennie

Zarejestrowałem się i zrobiłem 0,56$ (3 signupy i pare ptc)!!!

LINK:
VelocityClicks


- mjs17 - 10-02-2008 20:28

jestem po dobą :-))


- makaj - 10-02-2008 20:51

Wam jakby dać linki po $1 to jeszcze szybciej byście się rejestrowali Tongue Ja po miesiącu już wiem, na co można realnie liczyć i się potem nie rozczarowuje Tongue
Jak komuś zapłacą to zwrócę honor... ale wyczuwam naiwność :>


- Tomikus - 10-02-2008 20:52

http://www.velocityclicks.com/index.php?view=proof&sid=3212T0RjMk9UQXpOVEE1&sid2=3212T&siduid=3212&


- damian097 - 10-02-2008 21:00

makaj napisał(a):Wam jakby dać linki po $1 to jeszcze szybciej byście się rejestrowali Tongue Ja po miesiącu już wiem, na co można realnie liczyć i się potem nie rozczarowuje Tongue
Jak komuś zapłacą to zwrócę honor... ale wyczuwam naiwność :>

jestes miesiac w tym biznesie to pewnie jeszcze wyplaty powyzej 5$ nie dostales to co ty mozesz wiedziec?


- mjs17 - 10-02-2008 21:06

a właściwie można przypuszczać ze ta firma płaci bo wypłaty są na stronie pokazane ich realizacja i ile :-))


- makaj - 10-02-2008 21:23

damian097 napisał(a):
makaj napisał(a):Wam jakby dać linki po $1 to jeszcze szybciej byście się rejestrowali Tongue Ja po miesiącu już wiem, na co można realnie liczyć i się potem nie rozczarowuje Tongue
Jak komuś zapłacą to zwrócę honor... ale wyczuwam naiwność :>

jestes miesiac w tym biznesie to pewnie jeszcze wyplaty powyzej 5$ nie dostales to co ty mozesz wiedziec?

A Tobie na pewno już jakaś strona, płacąca > 1c za klik, kasę przelała? To podaj mądralo jej nazwę. Ty pewnie jesteś dłużej ale starz nie zastąpi myślenia. Podstawowa zasada to sprawdzić ceny reklam. Jeśli 1000 wizyt kosztuje na bux.to $19 a tu $3 to tylko chce mi się śmiać. :mrgreen: I jeszcze płacą więcej...
Ja wiem co się stało z bux4 czy paidbux, gdzie wszyscy liczyli na kokosy i jestem sceptyczny.


- Special - 10-02-2008 21:51

http://img166.imageshack.us/my.php?image=mypaymentproofqf6.gif - od takiego gostka
Dla premium minimum to chyba 2$ :-)

Sądze że jednak wypłacają :O


- damian097 - 10-02-2008 22:33

makaj napisał(a):
damian097 napisał(a):
makaj napisał(a):Wam jakby dać linki po $1 to jeszcze szybciej byście się rejestrowali Tongue Ja po miesiącu już wiem, na co można realnie liczyć i się potem nie rozczarowuje Tongue
Jak komuś zapłacą to zwrócę honor... ale wyczuwam naiwność :>

jestes miesiac w tym biznesie to pewnie jeszcze wyplaty powyzej 5$ nie dostales to co ty mozesz wiedziec?

A Tobie na pewno już jakaś strona, płacąca > 1c za klik, kasę przelała? To podaj mądralo jej nazwę. Ty pewnie jesteś dłużej ale starz nie zastąpi myślenia. Podstawowa zasada to sprawdzić ceny reklam. Jeśli 1000 wizyt kosztuje na bux.to $19 a tu $3 to tylko chce mi się śmiać. :mrgreen: I jeszcze płacą więcej...
Ja wiem co się stało z bux4 czy paidbux, gdzie wszyscy liczyli na kokosy i jestem sceptyczny.

ja sie nie wymadrzam tylko od razu nie skreslam tej strony zobacz jak placa na subvertundprofit!


- Special - 10-02-2008 23:05

Postaram wypłacić kase jak najszybciej..narazie cienko :/:/