Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bux.to weryfikacja konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bux.to weryfikacja konta (/Temat-Bux-to-weryfikacja-konta-21008)



Bux.to weryfikacja konta - Blackbull - 10-02-2008 15:27

Założyłem sobie na bux.to 6 kont, 3 na jednym kompie, nie wiem jak mi się to udało, a nie mam neostrady, pozostałe konta na różnych kompach. Już niedługo będę miał 10$ i chciałbym się dowiedzieć, czy ten multiaccount i to, że używam autoclicker'a nie wyjdzie na jaw, a jeżeli wyjdzie, to jak tego uniknąć.


- Tomikus - 10-02-2008 15:32

oszustwo nie popłaca :-)
Będziesz miał spore szcześćie jak Ci kont nie zablokują i nie zbanują ip


- makaj - 10-02-2008 15:33

Mam nadzieję, że wyjdzie na jaw. Zresztą jest to prawie pewne i ban jest w drodze. Tej kasy, którą "zarobiłeś" raczej nie ujrzysz.


- tomciozet - 10-02-2008 15:41

1) Pisz w odpowiednim dziale...
2) Co do BANA - jestem pewny.
3) Przenoszę do "Zielonych".


- Blackbull - 10-02-2008 18:55

Niektórzy się dziwią, jak to jest, że za darmo rozdają w internecie pieniądze, a to po prostu działa tak, że to są żadne pieniądze. 10c dziennie to naprawdę bardzo mało, dlatego pomyślałem, żeby spróbować założyć więcej kont. Te oglądanie reklam za takie pieniądze, mógłbym porównać do sprzątania ulicy za mniej nić za mniej niż 2 zł za godzinę, gdy jesteśmy na normalnym poziomie socjalnym.

Cytat:oszustwo nie popłaca :-)

Takie powiedzonka są nic nie warte, bo czasem popłaca, a czasem nie popłaca Tongue, bywa, że te zabezpieczenia są naprawdę bardzo dziurawe.


- makaj - 10-02-2008 21:48

Blackbull napisał(a):Niektórzy się dziwią, jak to jest, że za darmo rozdają w internecie pieniądze, a to po prostu działa tak, że to są żadne pieniądze. 10c dziennie to naprawdę bardzo mało, dlatego pomyślałem, żeby spróbować założyć więcej kont. Te oglądanie reklam za takie pieniądze, mógłbym porównać do sprzątania ulicy za mniej nić za mniej niż 2 zł za godzinę, gdy jesteśmy na normalnym poziomie socjalnym.
Jasne, że zarobku są często śmiesznie małe. Ale w takim razie po co w ogóle zaczynasz?
Jak ktoś uważa, że zarabia za mało, to mozę resztę ukraść. To bardzo polskie Tongue
Blackbull napisał(a):
Cytat:Cytat:
oszustwo nie popłaca :-)
Takie powiedzonka są nic nie warte, bo czasem popłaca, a czasem nie popłaca Tongue, bywa, że te zabezpieczenia są naprawdę bardzo dziurawe.
Masz jakiekolwiek zasady?


- Blackbull - 13-02-2008 22:21

Cytat:Jasne, że zarobku są często śmiesznie małe. Ale w takim razie po co w ogóle zaczynasz?
Jak ktoś uważa, że zarabia za mało, to mozę resztę ukraść. To bardzo polskie Tongue

A czy ja zaczynam? Mówiłem o normalnym klikaniu. Do tego część Polaków jest taka, a część inna, prawdopodobnie jest jeszcze bardzo dużo narodów, które rzekomo tylko kradną.

Cytat:Masz jakiekolwiek zasady?

A jak nie mam to co? Poza tym mówisz o jednej zasadzie nie o wszystkich jakie, by nie były. Jeślibyśmy założyli, że nie mam takich zasad odnośnie tego typu rzeczy, to co? Nie chce mi się wdawać w jakąś bezcelową dyskusję, takie pytanie retoryczne jest niesamowicie tendencyjne Tongue .


Bux.to weryfikacja konta - Hybrid1990 - 25-09-2021 14:45

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.