Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs w look4win.pl - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Konkurs w look4win.pl (/Temat-Konkurs-w-look4win-pl-20987)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Konkurs w look4win.pl - Michel - 08-02-2008 13:03

[center][Obrazek: 1.jpg][/center]
Witam.
Chciałbym Was zachęcić do zarejestrowania się na stronce look4win.pl.
Codziennie do wygrania wspaniałe nagrody.

Co i jak :arrow: http://www.look4win.pl/jaktodziala.php

Zachęcam Was jeszcze raz do zapisania się, naprawde warto, kolega wygrał laptopa, komórke, mp3.


[center]Zapisz się look4win.pl[/center]


- BizNET - 08-02-2008 16:02

Ok zapisałem się pod Tobą :lol:


- BloodAngels - 08-02-2008 17:24

Mi to sie podoba , tylko ten pesel mnie nie przekonuje dlatego sie nie rejestruje :evil:


- Michel - 08-02-2008 21:32

BloodAngels napisał(a):Mi to sie podoba , tylko ten pesel mnie nie przekonuje dlatego sie nie rejestruje :evil:

Zobacz tu http://www.look4win.pl/pomoc.php


Cytat:Po co wam mój PESEL?
Prosimy o zrozumienie,

PESEL jest częścią systemu zabezpieczeń wprowadzonego w nowej odsłonie serwisu Look4win.
Po 7 miesiącach doświadczeń i po rozdaniu 21.000 nagród rzeczowych doszliśmy do wniosku, że niezbędne są dodatkowe środki zapewniające bezpieczeństwo i prawidłową prace serwisu.

Dlatego wymagamy numeru PESEL od naszych użytkowników. PESEL jednoznacznie identyfikuje osobę, uniemożliwia wielokrotną rejestrację tej samej osoby w Look4win. Ułatwia przekazanie nagrody (np. samochodu) i pomaga jednoznacznie ustalić zwycięzcę. Ponadto PESEL uniemożliwia rejestrację "kont-duchów", które zakłócają wspólną zabawę i są niezgodne z regulaminem.

Twój numer PESEL (tak jak i inne Twoje dane) są przez nas specjalnie chronione, NIGDY nie przekażemy go innym podmiotom i NIGDY nie ujawnimy go publicznie. Na Twoje żądanie usunięcia konta zostanie on wymazany z naszego systemu. W każdej chwili masz możliwość wglądu i dokonywania zmian w swoich danych zgodnie z art. 23 Ustawy o ochronie danych osobowych z dn.29.08.1997 (Dz.U. z 1997r, nr 133, poz.833).



- BloodAngels - 08-02-2008 21:33

No niby tak.........
Ale mama przez przypadek wtedy weszla i zobaczyla.........
I juz zaczela ze mnie zamkna do kicia i wogole :roll:
bo nie mam 18 lat :lol:


- audia4 - 09-02-2008 09:32

ja tam swój pesel znam na pamięć :mrgreen:


- BloodAngels - 09-02-2008 09:43

Tez mam ,tylko powiedziala ze jak zobaczy i sie dowie to niewie co bedzie :-P
Szkoda ja juz o tej firmie slyszalem 4 dni temu i chcialem byc :-(


- Tomikus - 09-02-2008 11:55

zapraszam do łańcuszka z lok4win.pl :-)


- Michel - 09-02-2008 16:29

Rejestrujcie się z mojego linka powyżej Wink


- BizNET - 09-02-2008 21:25

W łańcuszkach bardziej się opłaca :mrgreen: