Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]problem z PLAY - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]problem z PLAY (/Temat-Rozwiazane-problem-z-PLAY-2098)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]problem z PLAY - krystian__ - 22-02-2010 18:58

nie wiem dlaczego ale obejrzalem dzisiaj 4 filmiki rano i było ok PTZ dostałem a jak teraz obejrzałem wyskakuje jakiś błąd: Remember you can only get PTZ for one video at a time. [mniej więcej: pamiętaj że możesz oglądać tylko jeden filmik w tym samym czasie] a mam włączony tylko jeden więc o co chodzi?


RE: problem z PLAY - Dark Dragon - 22-02-2010 19:15

Tylko po obejrzeniu filmików po raz pierwszy dostaje się punkty.. Nie można dostać ptz kilka razy za ten sam filmik Undecided


RE: problem z PLAY - rj7rad - 22-02-2010 19:26

Mi wyświetlił się ten błąd gdy pierwszy raz obejrzałem filmik :/


RE: problem z PLAY - krystian__ - 22-02-2010 19:34

dark dragon ja ogladałem filmiki po raz pierwszy....


RE: problem z PLAY - Nayare - 22-02-2010 19:44

Ja zalogowalem się jeszcze raz i już było wszystko okSmile


RE: problem z PLAY - Paviano - 22-02-2010 19:46

Też tak mam. Najlepszy sposób to po obejrzeniu filmu wejść do My Locker i po wgraniu strony ponownie przejść na Play.


RE: problem z PLAY - Alcor - 22-02-2010 19:47

Dokładnie, mi też się tak niekiedy dzieje, wystarczy wtedy odświeżyć strone i zobaczyć film ponownie.


RE: problem z PLAY - pattu91 - 22-02-2010 20:19

obejżałem 3 filmiki 3h później black screen i ;/


RE: problem z PLAY - Przemcioslaw - 22-02-2010 20:23

No na razie mają sporo bug'ów, druga sprawa jest taka że serwery nie dają rady wszyscy się rzucili na te filmikowe punkty i lockerz pada Smile


RE: problem z PLAY - krystian__ - 22-02-2010 20:31

ok juz działaSmile dzięki za chęć pomocySmile