Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pomoc (/Temat-Pomoc-2096)



Pomoc - Gumowy - 22-02-2010 18:29

Siemka, jako że do restocku coraz bliżej a ja nie moge się zdecydowac, prosze o pomoc Big Grin Do restocku bede miał ~400PTZ, więc do wyboru mam:
PSP - 200PTZ, 4GB Shuffle - 200PTZ, Wii - 250PTZ, IPod Touch 8GB - 325PTZ, DSi Game System - 375PTZ

Więc prosze głosujcie w ankiecie i wypowiadajcie się co najlepiej wziąsc Smile


RE: Pomoc - DonHoracy - 22-02-2010 18:35

Ipod Touch bo najłatwiej spieniężyć. Nie ma żadnego zasilacz itp. więc nie trzeba nic dokupować a co za tym idzie najłatwiej idzie sprzedać.
Co do np. wii, dsi trzeba kupiś zasilacz a do PSP jest region więc też jakiś mankament. Shufle to zwykła MP3'ka więc trudno sprzedać. Realnie patrząc jeżeli chcesz zarobić to Ipod Touch 8gb ale ja Ci dam jedną rade. Bierz co wpadnie w ręce i nie zastanawiaj się Wink


RE: Pomoc - Alcor - 22-02-2010 19:02

@Don Horacy, psp nie ma regionu, odtwarza normalnie gry w systemie PAL (europejskie), jedynie ma blokady na filmy.
Co do tematu to polecam ipod touch 8gb.