Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal (/Temat-PayPal-20866)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


- BonusRPK - 02-01-2010 17:46

Aha to raczej bede musial zalozyc konto w banku lepiej na tym wyjde. Nie chce placic za jakas karte 7 czy 8$ moim zdaniem nie oplaca sie :?:


- koli - 02-01-2010 18:37

No jak się zaczyna w to bawić to się nie opłaca, później to już inaczej będzie.
Dzięki wielkie za odpowiedz muszę zrobić 1 główne konto i tam zweryfikować.Smile


PayPal - Jak to się robi - Kilol - 06-02-2010 23:43

Co to jest PayPal ?
PayPal to sposób na wysyłanie i odbieranie pieniędzy za pośrednictwem Internetu przez osoby fizyczne i firmy.


Jak zarejestrować się na PayPal ?
Poradnik by Killer - http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=488

Co zrobić, kiedy dostaniemy pieniądze od Lockerz ?
1. Jesteśmy na stronie głównej PayPal. Klikamy teraz w "Wypłać", tak jak widać na screenie :
[Obrazek: beztytuuyy.jpg]

2. Zobaczymy następujący ekran :
[Obrazek: tytv.png]

3. Musimy kliknąć w "Wypłata środków na rachunek bankowy" (Patrz screen).

4. Teraz pokaże nam się uzupełnienie danych :
[Obrazek: beztytuukfdc.jpg]

5. W pole "Nazwa Banku" wpisujemy inicjały banku, lub po prostu jego skrót np. ING Bank.

6. W pole "Numer IBAN" wpisujemy numer swojego konta, ZASTĘPUJĄC GO NA POCZĄTKU "PL" np. PL53847362530000857463928883.

Bardzo ważne jest, abyście dokładnie wypełnili owe dane, ponieważ za jakiekolwiek błędy odeślą do was z powrotem pieniądze i pobiorą za problemy 30 zł !

7. Kolejnym krokiem będzie wybranie banku i kwoty :
[Obrazek: lolekx.png]

Dalej będzie wiadomo.Tongue

Jak wysłać pieniądze z PayPal do innego konta PayPal ?

1. Wchodzimy w "Wyślij pieniądze".
[Obrazek: dsfsk.jpg]

2. Pokaże nam się :
[Obrazek: gfhn.png]

W polu "Na rzecz" wpisujemy adres e-mail osoby, której chcemy podarować pieniądze.
Pole "Kwota" - Ile pieniędzy chcemy przelać.
Obok pola "Kwota" mamy przeróżne waluty. Wybieramy oczywiście "PLN - Złote polskie".
W miejscach gdzie narysowałem strzałki mamy do wyboru dwie opcje wysłania, lecz to co zaznaczymy nie robi żadnej różnicy.

3. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie czy wszystko jest dobrze.
[Obrazek: efdfhfgh.jpg]

Na dole mamy możliwość napisania do odbiorcy pieniędzy wiadomości.
Klikamy w "Wyślij pieniądze" i po sprawie.

Poradnik stworzony w całości przeze mnie. Zabraniam kopiowania i rozpowszechniania po innych stronach !

Pozdrawiam Kilol !


RE: PayPal - Jak to się robi - Janas - 07-02-2010 10:31

Spoko poradnik, przyda się bo wiele osób wygrało 25$ i nie ogarnia jeszcze tego PayPala jak ja Tongue Masz + ode mnie


RE: PayPal - Jak to się robi - Kilol - 21-06-2010 17:31

Odświeżam mój poradnik, bo wielu osobom pewnie się przyda.Smile


RE: PayPal - Jak to się robi - zone22 - 21-06-2010 19:04

Jedno pytanie. Na lockerz możemy wygrać w $$, a ty napisałeś jak wypłacić w PLNach. To raczej samo się nie zamienia. Możesz mi to jakoś wyjaśnić Big Grin ?


RE: PayPal - Jak to się robi - Kilol - 21-06-2010 21:34

Napisałem, że możemy wypłacić na każdą walutę, ale w sumie nie musimy, bo samo się zamienia na PLN'y. Masz rację.Smile


RE: PayPal - Jak to się robi - Vesperus - 21-06-2010 23:39

Przydatny poradnik +


RE: PayPal - Jak to się robi - Zythus - 22-06-2010 07:10

Najpierw trzeba wpisać do jakiego banku przelewamy, a potem znowu wybrać do jakiego banku? :?


RE: PayPal - Jak to się robi - Zythus - 08-07-2010 21:25

Nr IBAN to nr mojego konta w banku którego nie mam..
czy to numer na który chcę kasę przelać? Tongue