Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal (/Temat-PayPal-20866)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: PayPal - soni21 - 18-09-2014 18:04

witam, naczytalem sie o pp i mam takie pytanie, nie jestem stalym bywalcem PP-la - czy jest jakas mozliwosc zalozenia i wplacenia na pp 5,6 zł (potem przewalutowanie na 2-3$) i pozniej zasilenie (paidverts)?

a jesli nie ma szans to da rade odebrac na swoim niezweryfikowanym koncie pp kase od kogos i platnosc nia ?

dla paru groszy nie chce wypisywac powiazan kontowo kartowych, cenie sobie prywatnosc Smile kurka siwa no nie ma jak zrobic platnosci na dolara Tongue anonimowo Tongue

prosze o pomoc, pozdrawiam


RE: PayPal - MilanFan - 18-09-2014 18:06

Możesz z niezweryfikowanego konta odbierać i wysyłać pieniądze. Wink


RE: PayPal - Majka - 18-09-2014 18:17

(18-09-2014 18:06)MilanFan napisał(a):  Możesz z niezweryfikowanego konta odbierać i wysyłać pieniądze. Wink

Pamiętaj zanim się obejrzysz wyskoczy Ci weryfikacja. Uważaj na pp.
Idea


RE: PayPal - soni21 - 18-09-2014 18:38

dzieki za odp Smile

@Majka w 1 dzien tak szybko sie uda ? Tongue

no to teraz trzeba bedzie kombinowac jak dodac tam te pieniadze Smile alez zabawa : P


RE: PayPal - Majka - 18-09-2014 18:46

(18-09-2014 18:38)soni21 napisał(a):  dzieki za odp Smile

@Majka w 1 dzien tak szybko sie uda ? Tongue

no to teraz trzeba bedzie kombinowac jak dodac tam te pieniadze Smile alez zabawa : P

Mam nadzieję,że Ci się uda Smile
Paypal czasami przy jakiejkolwiek wymianie dobija weryfikacja.


RE: PayPal - CMRR - 18-09-2014 18:59

Mi weryfikacja wyskoczyła dopiero po przekroczeniu 10k pln a tak to 0 problemówSmile


RE: PayPal - soni21 - 18-09-2014 19:02

mialem nadzieje ze chociarz PP da rade, powinni jakies zasilenie kodem czy przelewem zrobic a weryfikowac powyzej tam 10 k ... no nic bede probowal jakso od znajomych kase przeslac i zaplacic ale manewrowania z tym, nie ma co


RE: PayPal - Marcel Ka - 15-11-2014 17:23

Witajcie,

Proszę Was bardzo o radę, bo nie wiem, jak dalej postępować. Otrzymałam 2 płatności w dolarach od znajomego z zagranicy, za dobra wirtualne - przedmioty z gier online.

Kilka dni później, jak już zdążyłam prawie wszystko przewalutować i wypłacić paypal zablokował mi konto i otrzymane płatności z niego wycofał (ale nie zwrócili kupującemu, tylko określili mianem "Badanie przez system PayPal- Tymczasowa blokada" , Status Wstrzymano, Środki są niedostępne w trakcie przeglądania transakcji).
Po drugiej weryfikacji konto dzisiaj odblokowali, teraz ma jednak saldo ujemne z dopiskiem abym je uregulowała - ale to przecież sam paypal zabrał sobie z niego pieniądze i je przetrzymuje, a nie ja ani nie kupujący..

W zakładce Sprawy w Centrum rozstrzygania widnieje tylko jedna z wstrzymanych płatności.
Druga w ogóle nie znajduje się na tej liście, a pieniądze zostały zablokowane dzisiaj nagle bez żadnych informacji - jedynie przy historii przelewu mogę zobaczyć,że tymczasowa blokada założona, pole Data: 15 lis 2014 Godzina: 04:00:33 CET i poza tym żadnych szczegółów, czy wyjaśnień.

Kupujący nie ma zamiaru robić chargebacków, podobno nawet dzwonił do nich i potwierdzał autoryzacje po zablokowaniu pierwszego przelewu co stało się wczoraj, by znieść te blokady, ale na nic to się zdało.

Co powinnam zrobić w takiej sytuacji, aby odzyskać te pieniądze jak najszybciej i czy to w ogóle możliwe? Ujemne saldo wygląda przerażająco.


RE: PayPal - marcel_kk - 15-11-2014 17:29

@[Marcel Ka] PW wysłane.


RE: PayPal - Kede - 26-11-2014 17:13

Jak zaznaczysz *przelew do znajomego/rodziny
To nic nie zapłacisz (prowizji).