Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal (/Temat-PayPal-20866)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: PayPal - Kileros - 30-03-2012 22:17

(29-03-2012 10:33)Kileros napisał(a):  Mogę coś kupić na allegro, zapłacić w banku i skan druczku wysłać im? Bo mam już konto od dłuższego czasu zablokowane, a mam tam jeszcze sporo kasy. :/

????

(29-03-2012 17:14)szpilmen napisał(a):  Jeśli już powiązałeś konto paypal kartą/rachunkiem bankowym.

I Twoje konto zostało zablokowane i żądają skanu dowodu to wyślij im:
- awers i rewers dowodu tożsamości
- rachunek za prąd
- rachunek za gaz
- ewentualnie jeszcze wyciąg z konta bankowego

PS. Pamiętaj aby dowody były skanowane z dwóch stron, plik nie przekraczał 1mb bo zwiesza im się system ładowania zdjęć, najlepiej powiększ zdjęcie i je trochę wyostrz.

Nie obchodzą mnie rachunki za prąd, gaz itp.


RE: PayPal - tomazzi - 30-03-2012 22:22

kileros - najlepsza rada - wpisz sobie w google frazę " numer polskiej infolinii paypal" - jest na 801 początek więc na rozmowę nie stracisz majątku - zadzwoń sobie na infolinię i dowiesz się wszystkiego - tutaj na forum wątpię by ktoś z polskiej infolinii paypal przebywał i zdalnie bez rozmowy i sprawdzenia twojego konta paypal powiedział ci co masz zrobić - na infolinii uzyskasz na 100% pomoc Smile


RE: PayPal - szpilmen - 31-03-2012 10:48

(30-03-2012 22:17)Kileros napisał(a):  
(29-03-2012 10:33)Kileros napisał(a):  Mogę coś kupić na allegro, zapłacić w banku i skan druczku wysłać im? Bo mam już konto od dłuższego czasu zablokowane, a mam tam jeszcze sporo kasy. :/

????

(29-03-2012 17:14)szpilmen napisał(a):  Jeśli już powiązałeś konto paypal kartą/rachunkiem bankowym.

I Twoje konto zostało zablokowane i żądają skanu dowodu to wyślij im:
- awers i rewers dowodu tożsamości
- rachunek za prąd
- rachunek za gaz
- ewentualnie jeszcze wyciąg z konta bankowego

PS. Pamiętaj aby dowody były skanowane z dwóch stron, plik nie przekraczał 1mb bo zwiesza im się system ładowania zdjęć, najlepiej powiększ zdjęcie i je trochę wyostrz.

Nie obchodzą mnie rachunki za prąd, gaz itp.

Jeśli Ciebie nie obchodzą rachunki to niestety lecz konta nie odzyskasz, zablokowania po przekroczeniu nie da się obejść inaczej niż wysłać im potwierdzenia adresu zamieszkania (jedyna opcja to opłaty za rachunki) i dowód tożsamości.

Jeśli nie jesteś pełnoletni to masz po prostu lipę.

@down.
Jeśli zadzwoni do infolinii paypal, powiedzą mu to samo co ja napisałem na forum.


RE: PayPal - Kileros - 04-04-2012 11:16

Jestem pełnoletni, to nie żaden problem. Tylko chodzi mi o to, że mieszkam z rodzicami i ja nie płacę żadnych rachunków. Smile Dlatego pytam, czy mogę coś kupić np. z allegro i przelać kasę normalnie w banku (nie online). Bo przecież tam jest adres itp. Jeśli nie, to chyba pozostaje mi tylko wyciąg z konta bankowego. Tongue


RE: PayPal - tomazzi - 04-04-2012 11:26

(04-04-2012 11:16)Kileros napisał(a):  Jestem pełnoletni, to nie żaden problem. Tylko chodzi mi o to, że mieszkam z rodzicami i ja nie płacę żadnych rachunków. Smile Dlatego pytam, czy mogę coś kupić np. z allegro i przelać kasę normalnie w banku (nie online). Bo przecież tam jest adres itp. Jeśli nie, to chyba pozostaje mi tylko wyciąg z konta bankowego. Tongue

rachunek akceptują jedynie nie za zakup tylko np za prąd, gaz, telefon komórkowy - mówię najlepiej zadzwoń na infolinię i tam konkretnie dowiesz się co i jak - może okazać się, że dokumenty tzn rachunek żaden nie będzie potrzebny


RE: PayPal - Majka - 04-04-2012 14:12

Pewnie, że od razu dzwonić na infolinie i będzie wiadomo czarna na białym Smile
Trzymaj nr 801386686


RE: PayPal - kubeq24 - 14-04-2012 10:24

Witam

Mam takie pytanko , wypłacam z pewnego serwisu kasę na paypal i jest taki problem że wpłata nie dochodzi, a jeszcze wczoraj po południu doszła jedna. Czy to jest spowodowane tym, że jest weekend i paypal wtedy nie księguje? Czy po prostu coś jest nie tak?


RE: PayPal - tomazzi - 14-04-2012 10:40

(14-04-2012 10:24)kubeq24 napisał(a):  Witam

Mam takie pytanko , wypłacam z pewnego serwisu kasę na paypal i jest taki problem że wpłata nie dochodzi, a jeszcze wczoraj po południu doszła jedna. Czy to jest spowodowane tym, że jest weekend i paypal wtedy nie księguje? Czy po prostu coś jest nie tak?


wypłata z paypal na paypal jest w ciągu kilku sekund
paypal księguje płatności 24 na dobę 7 dni w tygodniu - to nie banki, że weekend przelew z innego banku na konto w innym banku księgowany jest dopiero w najbliższy dzień roboczy

po prostu z tego serwisu musieli nie wysłać środków - innej możliwości braku przelewu na twoim koncie paypal nie ma


RE: PayPal - kubeq24 - 14-04-2012 10:47

ok dzięki za pomoc


RE: PayPal - Majka - 14-04-2012 18:16

Takie pytanko jedno małe
poda ktoś adres meilowy do obsługi paypal? Nie chodzi mi przez kontakt tylko bezpośrednio by można było napisać z własnej poczty.
Dzięki


Edit: sama znalazłam
[email protected]