Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jak zacząć? (/Temat-Jak-zaczac-20837)



Jak zacząć? - moody - 26-01-2008 11:11

Zacząłem się bawić w GPTR i surfbary od paru dni. Dopiero zaczynam więc nie wiem za bardzo co robić żeby coś zarobić. W ilu firmach sie zapisać? W jakich? Jak zdobywac poleconych? itd. Proszę o pomoc


- Iriadore - 26-01-2008 11:41

Po pierwsze popełniłeś kilka błędówBig Grin Zapisałeś się do polskich firm z myślą o zarobku - błąd. Po drugie twoje surfbary nie są najlepsze, eurobarre nie wypłaca od 3 miesięcy a smartbarre jest eee dziwny.
Po drugie spamujesz na forum, przeczytaj regulamin!! Tak się nie zdobywa poleconych, to jest nieetyczne.
Po trzecie odpowiedzi na twoje pytania były juz z 1000 razy.


- moody - 27-01-2008 16:07

Nie wiem gdzie niby nieetycznie zdobywam poleconych, nie wiem że eurobarre nie płaci, nie wiem że ten temat był 1000 razy bo nie mam zamiaru czytac wszystkich postów po kolei. Thx za szczerość


- tediboyz - 28-01-2008 20:49

Iriadore napisał(a):Po pierwsze popełniłeś kilka błędówBig Grin Zapisałeś się do polskich firm z myślą o zarobku - błąd.

Sugerujesz, że polskie firmy to same SCAM-y tak??


- tomciozet - 28-01-2008 20:59

tediboyz napisał(a):Sugerujesz, że polskie firmy to same SCAM-y tak??
Przypuszczam, że chodzi o porównanie zarobków.


- nikosis - 28-01-2008 20:59

Nie, polskie firmy są wypłacalne, ale nie OPŁACALNE.


- moody - 30-01-2008 13:56

Juz zrozumiałem błąd i do 4 polskich firm dodałem 5 zagranicznych :-) Rzeczywiście kolosalna różnica- w polskich mam po tygodniu po 50 groszy ( tylko w centrumbiznesu "aż" zetke), a w takim clickearnmoney pół dolara w 2 dni :mrgreen: Mam tylko nadzieję, że nie będzie problemów z wypłatą


- damian18 - 31-01-2008 22:07

Polecam Ci nowe firmy, nawet polskie. W takich firmach bardzo ławo o poleconych, za czym idzie wielki zarobek :-)
Link do jednej takiej firmy masz w moim podpisie.
Pozdrawiam!!!