Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tugabux - bardzo polecam!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Tugabux - bardzo polecam!!! (/Temat-Tugabux-bardzo-polecam-20798)

Strony: 1 2 3


Tugabux - bardzo polecam!!! - Kostek89 - 20-01-2008 23:41

Bardzo polecam tego buxa, noiwa bardzo dobrze zapowiadajaca sie firma, oto warunki na jakich u niej zarabiamy:
*0.01$ za link
*100% od poleconego
*wyplata od 10$ na PayPal
*dzisiaj sa 24 linki - wiec bardzo duzo, warto chociaz sprobowac
*mozliwosc kupywania znajomych
*mozliwosc kupienia konta premium

tutaj mozecie dokonac rejestracji:
http://www.tugabux.net/register.php?r=kostek89

bylbym wdzieczny o pozostawienie mnie jako polecjacego - jak nie wpiszecie nikogo zostaniecie sprzedani jako paczka refkow

Polecam!!!


- mjs17 - 21-01-2008 10:13

ta strona kręci i to bardzo byłem na niej zarejestrowany i co usunęli wszystkim konta bo sobie grafikę zmieniali


- Kostek89 - 21-01-2008 10:18

no z tego co ja widze to ona jest od niedawna, nie wiem jak bylo, moze tak jak mowisz, ale jak juz zmienili grafike to wszystko powinno isc juz dobrze, widocznie mieli jakies bledy i dlatego... mysle ze teraz juz bedzie wszystko ladnie w niej szlo, na razie dziala bez zarzutow i stawiam ciekawe warunki, mysle ze warto sprobowac, stracic nie stracicie ale zyskac mozecie :-)
zapraszam do rejestracji Wink


- audia4 - 21-01-2008 10:22

przeciez błędów nie ma w grafice tylko w kodzie :mrgreen:


- Kostek89 - 21-01-2008 10:25

geniusz sie znalzl :/ napisalem "moze" , informatykiem nie jestem wiec nie musze sie na tym znac zeby pisac "napewno", nie chcecie to sie nie zapisujcie, ale ja wszystkich zachecam bo na razie wyglada to ciekawie


- mjs17 - 21-01-2008 10:31

ta strona już powstała 2 tygodnie temu była na taki pomarańczowym tle buło już na niej ok 500 użytkowników i wszystkich usunęli i strona powstała na nowo i to w dodatku raz działa raz nie mi tam nie działa


- Kostek89 - 21-01-2008 10:42

to dziwne bo wczoraj bylo 160 osob ttylko, czyli powstala w ciagu 3 dni, albo od 3 dni dzialaja od nowa, a tym bardziej dziwne bo mi jeszcze nic sie nie stalo, wszytsko ladnie dziala, tobie widocznie predzej zle chodzilo wiec naprawiali to :/ nie widze w czym macie problem? w tym ze bylo zle a teraz zrobili dobrze? jedynie ten minus ze przy okazji musieli userow usunac no ale sam pisales ze zmienili sposob zarabiania... wiec wszystko jest ok, a wy sie czepiacie byle zeby odradzic ta firme a naprawde fajnie sie ona zapowiada...


- mjs17 - 21-01-2008 10:45

ja nic takiego nie napisałem ze zmienili sposób zarabianie po prostu tego nie wiem bo jak narazie to w ogóle strona nie działa i jak można to niby sprawdzić


- Kostek89 - 21-01-2008 10:48

ktos pisal w shouboxie na stronie glownej ze predzej placili 4,5$ za 1000, jak nie ty to ktos inny, moze sie pomylilem, a strona dziala normalnie :/ to chyba ty cos masz nie tak bo mi sie normalnie otwiera ciagle i normalnie chodzi... bez zarzutu


- mjs17 - 21-01-2008 10:52

no to widocznie wszystkich co byli wcześniej zarejestrowani zbanowali no właśnie ja to napisałem ze tyle za reklamę było a jak tyle było na na pewno nie wypłacają