Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[DO REKLAM] Buyas.info - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [DO REKLAM] Buyas.info (/Temat-DO-REKLAM-Buyas-info-20772)

Strony: 1 2


[DO REKLAM] Buyas.info - Boro! - 28-02-2009 15:11

Cześć!

Przeglądając neta znalazłem buxa tylko do reklam. Jest ponad 3000 linków a minimum żeby wymieniać na 100 klików to tylko 0.4$ - później jest jeszcze taniej. Za każdy klik jest 0.01$ i za ref klik 0.005$

http://buyas.info/?r=boro


Widziałem w wyszukiwarce takie tematy ale wszystkie był w koszu więc dubla chyba nie będzie. Jeśli tak to sorry.


- mattys5 - 28-02-2009 15:34

ta strona kiedys byla normalnym buxem :mrgreen:
ale admin nie wyplacal i zrobili do reklam :mrgreen:


- Cahais - 01-03-2009 10:23

spojrzcie jak tem jest narabane linkow, jeśli tam chcecie cos reklamowac to wątpie w skuteczność,


- koli - 01-03-2009 13:02

faktycznie małe szanse na to by ktoś zinteresował się nasza stroną ....


- kasaartura - 01-03-2009 13:29

JA o Buyas.info wiem już od kilku miesięcy, nawet tam reklamowałem moją stronę z bux'ami.
Zerowa skuteczność reklamy, nie polecam.


- Boro! - 17-03-2009 20:57

Siema!

Dzięki uprzejmości RiPper'a moge powielać jego autoclickera ;-)
Jakiś czas temu poprosiłem o o wykonania go. clicker spisuje się się świetnie :-)

Zapraszam do zapisu. Jeśli się zapiszesz poedmną to wyślę Ci na PW link do autoclickera. Darmowa reklama czeka ! Teraz nie musisz nawet na nią klikać. Na stronce jest sporo klików więc można śmiało dowalić tam jakieś PTP :-)


- kasper93 - 17-03-2009 21:14

Boro!, AC na strony na takim skrypcie(bądź pochodnych) jest pełno :-) Chociażby skrypty JS do GM :-)
A co do skuteczności to nawet nie ma sensu się tam bawić jeżeli ktoś klika to tylko przez AC... A nawet jeżeli klika normalnie to twoja reklama musiała by być na samej górze żeby ktoś ją zauważył :-|

Pozdro

Ps. A reklamek jest tak ok 3445 :-? Z nudów zalogowałem się na moje stare konto i wyklikałem :-)


- Boro! - 17-03-2009 21:31

kasper93, reklam idzie do góry z każdym klikiem w inne reklamy ;-)


- JereManU - 17-03-2009 23:55

Boro!, nie jestem przypadkiem pod Tobą? :idea:


- kasper93 - 18-03-2009 00:05

Boro!, Z tego co zauważyłem wyżej są reklamy z większą ilością klików, ale to nic ciekawego :-)
Interesujące natomiast jest że reklamy są przydzielana do kategorii w zależności od wybranego planu... Jak kupimy reklamę 100 klików to mamy ją w 2 kategorii (1 kategoria pusta) jak 500 to w trzeciej kategorii jak 1000 to w 4 itd. Można to zauważyć po maksymalnej ilości kliknięć w reklamę w danych kategoriach... i/lub z testu 8-)

Pozdro