Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
2bux.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 2bux.com (/Temat-2bux-com-20748)

Strony: 1 2 3 4


2bux.com - nikosis - 16-01-2008 09:31

Firma jest na razie w fazie przedstartowej, a Start = 1 luty 2008.

A jak będzie?

Wartość linków: $0.01
Ilość linków: ?
Procent od poleconych: 100%
wypłata: 1$ na Paypal

Dodatkowo za każdą poleconą "aktywną" osobę otrzymamy 2$. Aktywną, czyli taką która osiągnie wymagany próg wypłaty.

Link: http://2bux.com/?r=nikosis

ZAPRASZAM!


- Kostek89 - 16-01-2008 09:56

to ja bym radzil poczekac z zapisem do lutego, a nie zapisywać się już w ciemno... coś nie chce mi sie wieżyć ze niedość że dostajemy 100% od poleconych to jeszcze 2$ za to ze ja zaprosilem... poczekajmy z nia aż wystartuje


- zaglebiak - 18-01-2008 12:25

ok jestem pod tobą nikosis


- nikosis - 28-01-2008 16:05

zaglebiak napisał(a):ok jestem pod tobą nikosis

Dzięki ;-)

Start już niedługo. ;-)


- mjs17 - 28-01-2008 19:26

tu nie chodzi o to ze jak ktoś się zapisze z twojego polecenia to ty zaraz dostaniesz 2$ to tak nie jest twój polecony musi uzbierać minimum i wtedy dostaniesz premie w wysokości 2$


- nikosis - 28-01-2008 21:04

mjs17 napisał(a):tu nie chodzi o to ze jak ktoś się zapisze z twojego polecenia to ty zaraz dostaniesz 2$ to tak nie jest twój polecony musi uzbierać minimum i wtedy dostaniesz premie w wysokości 2$

Dokładnie, masz rację. Yyy, tylko po co to piszesz? :mrgreen:


- tomciozet - 28-01-2008 21:09

nikosis napisał(a):Dokładnie, masz rację. Yyy, tylko po co to piszesz?

nikosis napisał(a):Dodatkowo za każdą poleconą "aktywną" osobę otrzymamy 2$. Aktywną, czyli taką która osiągnie wymagany próg wypłaty.
mjs17 napisał(a):tu nie chodzi o to ze jak ktoś się zapisze z twojego polecenia to ty zaraz dostaniesz 2$ to tak nie jest twój polecony musi uzbierać minimum i wtedy dostaniesz premie w wysokości 2$
Te 2 wypowiedzi chyba wyrażają to samo. :-P


- mjs17 - 28-01-2008 21:45

a to sorka nie zauważyłem


- Tomikus - 01-02-2008 20:48

Kod:
2BUX IS ALMOST OUT OF PRE-LAUNCH!



To Improve Stability and Performance for 2bux.com we are changing our servers,We will be back in next 24hours!

false start Tongue


- nikosis - 04-02-2008 14:05

Po długich oczekiwaniach i okresie zniecierpliwienia 2bux ruszył! :-D Zapraszam. ;-) Na razie mało linków jest, ale fima dopiero startuje, wygląda dosyć profesjonalnie, również długie przygotowania i chęć dopięcia wszystkiego na ostatni guzik przez adminów wskazują że ta firma może być za jakiś czas naprawdę dobra.