Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ekasa - polska firma - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ekasa - polska firma (/Temat-ekasa-polska-firma-20729)



ekasa - polska firma - mirqu - 15-01-2008 01:56

Jest to Polska firma działajaca juz długo w polskim getpaidzie, dlatego zastanawia mnie fakt dlaczego nie mozna znalezc o niej wzmianki na tym forum, ale wlasnie to zmieniam

Adminem jest Trojan6, który skrupulatnie prowadzi ekase oraz dokonuje regularnych wypłat na EGold, MoneyBookers, PayPal oraz Inteligo.

FIRMA w ktorej po prostu trzeba być

Watunki uczestnictwa.
maile oraz PTC do wartości 2gr, najwiecej jest jednak o wartości 0,25 i 0,5 ale 1gr tez czesto spotykane
minimum 60 groszy
banki: EGold, MoneyBookers, PayPal oraz Inteligo
płatna strona startowa
płatny autosurf

2gr za zapis i kazdego poleconego

3 poziomy poleconych:
Level 1 - 12%
Level 2 - 9%
Level 3 - 4%


ZAPISZ SIE
http://ekasa.org/pages/index.php?refid=mirqu


- dukatkg - 22-01-2008 16:43

Dostałeś wypłatę ?


- mirqu - 22-01-2008 16:49

juz kilka, trojan placi szybko max czekalem do 30h
wszystkie na inteligo na sume juz ponad 3zł


- mala1969 - 22-02-2009 18:54

Dostałam od nich dzisiaj pierwsza wypłate. 1,90 może i mało ale każda wypłata cieszy.Czekałam jakiś tydzień na wypłacenie kasy.


- kasaartura - 22-02-2009 19:15

DWA DNI CZEKAŁEM NA WYPŁATĘ. OCZYWIŚCIE DOSZŁA.
Ale rezygnuję z klikania, bo ten 1 zł. na zagranicznych firmach zarobię w dwa dni.


- Cahais - 22-02-2009 19:39

dobra zaufana firma ale kokosów nie zbijecie, dzienne zarobki samemu nie przekrocza tam 4gr :roll:


- mirqu - 23-02-2009 00:54

Kokosów nie zbije sie w zadnej firme reklamowej o której mowa na forum.
Ekasa jest w całym towarzystwie PTR jest uznana, sprawdzona i pewna.
Wybór wiadomo należy do uczestników.


- markonix - 23-02-2009 14:45

Atutem ekasy jest pewność, Trojan ma głowę i widać, że pracuje przy programie.
Poza tym niskie minimum- już nie chodzi o to, że my szybko wypłacimy ale promotorzy mają ułatwione zadanie w zbieraniu poleconych (samotnych klikaczy).

Również nie zarabiam kokosów, pewnie przez brak ptp ale napewno konto sobie zostawię na długo.


- mirqu - 02-05-2009 17:17

Cytat:Atutem ekasy jest pewność, Trojan ma głowę i widać, że pracuje przy programie.
Poza tym niskie minimum- już nie chodzi o to, że my szybko wypłacimy ale promotorzy mają ułatwione zadanie w zbieraniu poleconych (samotnych klikaczy).

Również nie zarabiam kokosów, pewnie przez brak ptp ale napewno konto sobie zostawię na długo.

zgadza sie, ujołeś to Markonixie najlepiej jak można było,
Ekasa to w tym momencie program, obok balticmails, w którym jestem najdłużej zarejestrowany i w zadnym z nich nie bylo nigdy rzadnych problemów z realizacja reklam czy wyplat, a jest to juz szmat czasu


ekasa - polska firma - DDK - 25-02-2012 14:43

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.