Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kto wypłaca? - przetestowane firmy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Kto wypłaca? - przetestowane firmy (/Temat-Kto-wyplaca-przetestowane-firmy-20723)



Kto wypłaca? - przetestowane firmy - Kostek89 - 14-01-2008 12:59

Chciałbym abyście wypisali wszystkie firmy w których możemy mieć pewnośc że wypłacą nam zarobioną przez nas kase, napewno pomoże to wielu osobą, wpisujcie te od których dostaliście juz kase, przykład:

1. Bux.to - minimum wypłaty 10$ - ok 15 stalych linków dziennie - poleceni: 100% zarobków - wypłata na PayPal

wpisujcie dalej i numerujcie (1. , 2. , 3. , ...) Mam nadzieje ze moj pomysł będzie zaakceptowany bo szybko to nam pomoze, dzieki temu bedziemy wiedzieli gdzie warto sie zapisac i zarabiac. Pozdrawiam


- audia4 - 14-01-2008 13:15

przecież jest dział zapłaciły??


- Pakula - 14-01-2008 15:26

audia4 masz racje jak zawsze ;-)
Temat przenosze do Spamu !


- BizNET - 14-01-2008 21:40

Hmmm jestem pewny na 1000% że szuwi.net płaci... :mrgreen:

Mogę Ci to zagwarantować ;-)


- Kostek89 - 15-01-2008 09:01

tylko ze w dziale zaplacily nic tam ciekawego nie ma, tylko jakies grosze, nic powazniejszego, chyba ze nikt jeszcze nie dostal od kogos innego kasy? ............


- audia4 - 15-01-2008 09:11

Kostek89 napisał(a):tylko ze w dziale zaplacily nic tam ciekawego nie ma, tylko jakies grosze, nic powazniejszego, chyba ze nikt jeszcze nie dostal od kogos innego kasy? ............

własnie w tym tkwi problem. około 7 osób czeka na wypłate z bux.to


- DjMj - 15-02-2008 13:58

Tam sie czeka nawet do półroku ;]

ja gwarantuje ze Zlotowka placi Big Grin


- Tomikus - 15-02-2008 15:29

ja tez czekam na bux.to Big Grin
a wypłaca dużo buxów, wystarczy poszukaj po necie info jakie
no dzisiaj np bux3 mi 55zł wpłaciło :-)