Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowa Opcja PLAY ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: Nowa Opcja PLAY ! (/Temat-Nowa-Opcja-PLAY-2065)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Nowa Opcja PLAY ! - xxforumowiczxx - 21-03-2010 18:02

a zaczną działać???

bo czekałem z oglądnięciem do zrobienia Zlisty a teraz klapa nic nie działa


RE: Nowa Opcja PLAY ! - Tech - 21-03-2010 18:24

Nie wiadomo kiedy znowu będą działać. Wielu sądzi, że będzie to zaraz po radness, czyli 26. Ale jak będzie naprawdę, tego nie wiemy Wink


RE: Nowa Opcja PLAY ! - Mlody666 - 21-03-2010 18:53

Ja juz pisałem do nich w tej sprawie 3 razy z czego 2 razy dostałem tą sama odpowiedz o której już ktoś tu wspominał. Proponuje dalej męczyć ich mailami z wyraźnym zaznaczaniem ze nic nie działa łącznie z filmami na hallway. Może w końcu to poprawia.

A wydaje mi się ze powodem zamieszania jest wprowadzenie przed filmikami reklam dla nas niedostępnych (patrząc po tym co ładuje firefox), podczas wczytywania których normalnie wiesza się nam flash...


RE: Nowa Opcja PLAY ! - Roster - 21-03-2010 19:58

FILMIKI NIKOMU NIE DZIALAJA KONIEC KROPKA Smile Smile


RE: Nowa Opcja PLAY ! - czesiozlatryndii - 23-03-2010 07:21

Jest możliwość obczajenia filmów legalnie!!

TUTAJ info. Niestety, jest to link do konkurencyjnego forum, ale DZIAŁA!! (sam sprawdziłem)

Niektórzy użytkownicy Neostrady i rutera Linksys mogą mieć problemy, ale MOGĄ, nie MUSZĄ..

POWODZENIA I ZASUWAJCIE Z FILMAMI!!Big Grin


RE: Nowa Opcja PLAY ! - Mlody666 - 23-03-2010 09:00

(23-03-2010 07:21)czesiozlatryndii napisał(a):  Jest możliwość obczajenia filmów legalnie!!

TUTAJ info. Niestety, jest to link do konkurencyjnego forum, ale DZIAŁA!! (sam sprawdziłem)

Niektórzy użytkownicy Neostrady i rutera Linksys mogą mieć problemy, ale MOGĄ, nie MUSZĄ..

POWODZENIA I ZASUWAJCIE Z FILMAMI!!Big Grin


Jest już to info u nas na forum w poradnikach:idea:


RE: Nowa Opcja PLAY ! - sznikers99 - 23-03-2010 11:52

w razie czego dałem poradnik jakby ktoś nie wiedział na viscie i siodemce


RE: Nowa Opcja PLAY ! - RobertNowak2008 - 23-03-2010 12:21

Jest motyw na filmy , moge pomuc ustawić tak nam neta że karzdemu filmy bedą działać piszcie do mnie około 16 na gg 9942728 ( pisać że o filmy z Lockerz.com taki temat ma sie zaczynać wiadomość) a pomogę. lub tutaj na forum , ja wczoraj sprawdziłem i działa na 100%


RE: Nowa Opcja PLAY ! - kirbin - 23-03-2010 12:54

Po co ktoś ma do ciebie pisać, skoro jest czytelny poradnik na forum? XD I sięgnij po słownik ortograficzny Tongue

A tak bardziej na temat:
Lockerz pyta nas co chcemy w PLAY Big Grin Czyżby jakaś nowa fala/kategoria filmów? Big Grin


RE: Nowa Opcja PLAY ! - Rykos - 23-03-2010 22:20

mnie to najbardziej z tego wszystkiego to interesuje nowy jakis teledysk chociaz i tak za duzo nie ogladam tego PLAY tylko puszczam i niech leci