Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co mi polecicie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Co mi polecicie? (/Temat-Co-mi-polecicie-20637)

Strony: 1 2 3 4


- garenge - 07-01-2008 14:17

no ciekawe czy wypłacą :-P


- bombel_14 - 09-01-2008 18:18

BizNET napisał(a):Z racji iż mam mało czasu i praktycznie wcale nie czytam działu get-paid to chciałbym się zapytać co na dziś polecacie...
skoro masz malo czasu to polecam CashPaid4Traffic wystarczy 10 min dziennie
3 poziomy poleconych 10,8 i 5%
Wypłata od 10$na paypal i egold( w 24 h)

na dzien dobry dostajesz 1$ i juz pierwszego dnia z bonusem na koncie widnieje 1,70$
przez kolejne dni zarabiamy okolo 0,70$ bez poleconych oczywiscie:
Manual Surf-Manualne surfowanie [dziennie za ok. 0.3 $]
Paid To Click- Kliki za kase i punkty [dziennie za ok 0.4 $]
Punkty w każdej chwili możemy zamienić na kasę a obecny przelicznik 0.001$ za 1 pkt

POLECAM MOJ REFLINK


- Tomikus - 09-01-2008 18:54

ja polecam ADSONLY
15-20 klików dziennie
3 centy za linka
wypłata od 10$
także w niedługim czasie można się doczekac wypłaty. Wypłacalna firma, krótko się czeka na wypłatę, także stronka na poziomie bux.to!
Polecam
Przy okazji chciałem oficjalnie przywitac się z administracją :-)

http://www.adsonly.leemet.com/?r=tomikus


- BloodAngels - 09-01-2008 19:15

Wg mojego skromnego zdania.......to ta firma jest do reklam w FAQ niegdzie nie pisze o wyplacie (przynajmniej nie zauwazylem na 1 rzut oka) i nazwa mowi AdsOnly czyli dodaj tylko..........czyli chyba reklame


- Tomikus - 09-01-2008 19:28

po rejestracji jest rubryka na koncie, jeśli chodzi o wypłaty
a co do rodzaju klikania, to jest po prostu tradycyjne SURF ADS, gdzie ads, to dodane linki przez reklamodawców :-)
tak więc "dodaj tylko" nie jest najbardziej zręcznym przetłumaczeniem w tym przypadku
Pozdrawiam


- Maciekorzysz - 09-01-2008 22:25

a reklamy?Big Grin
2$ za 1000 wejść, a kliki za 3 centy..[ponad 20]
jak oni na tym zarabiają? XD
to chyba scam, chyba ze dostaniesz wyplate, to sie nawet zapisze pod tobaBig Grin


- Tomikus - 09-01-2008 22:32

no do wypłaty jeszcze troszke
a jak narazie to wiem, ze jest SCAM o podovnej nazwie -> adsonly123.com
nie mylić z adsonly.leemet.com :-)


- mefistos - 09-01-2008 22:40

Jestem w tej firmie i ona jest na 100% do reklam...wystarczy dokładnie poczytać :mrgreen:


- zosiabb - 10-01-2008 15:30

Witam. Wiem że to off topic ale mam pytanie. Wszystkie takie firmy wymagają PayPala. Co mam zrobić jeżeli nie posiadam karty Visy lub MasterCarda, które są wymagane przy rejestracji na PayPalu. Można coś z tym zrobić?


- tomciozet - 10-01-2008 15:32

[quote:-|7b9c1a0d1="Zosia"]Co mam zrobić jeżeli nie posiadam karty Visy lub MasterCarda, które są wymagane przy rejestracji na PayPalu.[/quote:-|7b9c1a0d1]
Żadna karte nie jest wymagana. Teoretycznie wszystkie firmy wypłacają na PP, o ile w ogóle płacą. ;-)