Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ile za stronę?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Ile za stronę?? (/Temat-Ile-za-strone-20592)



Ile za stronę?? - tomciozet - 01-01-2008 17:19

Chodzi o tłumaczenie z języka polskiego na niemiecki lub z niemieckiego na polski.
Ankieta dotyczy kwoty, jaką powinienem pobierać od każdej przetłumaczonej strony.
Szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Oczywiście im wyższa opłata za stronę, tym wyższa wasza
prowizja. Należy jednak uwzględnić również fakt, że ktoś musi
za to zapłacić, więc ceny nie mogą być też wygórowane.
8-)

Zapraszam do udziału w ankiecie. :-D

Proszę też o umieszczanie swoich komentarzy. :->


- Pakula - 01-01-2008 17:26

Ja zagłosowałem od 11-15 zł
Miałem kiedyś sytuacje że musiałem przetłumaczyć text na lekcje szukałem po necie ludzi co tłumaczą coś takiego, oferta ich była większa od 15 zł za strone!
To podziękowalem i pałe dostałem :-P
Dlatego myśle że ta granica jest dobra najwyżej z biegiem czasu jeśli miałbyś klientów sporo to stawke można podnieść w każdej chwili :-D


- tomciozet - 01-01-2008 17:29

Dzięki za komentarz. Liczę na Twoje (i nie tylko Twoje) zainteresowanie ofertą. :mrgreen:
A semestr chyli się ku końcowi... :mrgreen:


- BizNET - 01-01-2008 19:05

Nie zagłosowałem ponieważ nie mam zielonego pojęcia ile coś takiego może kosztować... Undecided


- tomciozet - 01-01-2008 20:03

He, 2 głosy na 10zł, a ktoś "walnął" powyżej 25zł. Taka mała rozbieżność... :roll:


- mefistos - 01-01-2008 20:14

Ja zagłosowałem 11 - 15 a to dlatego że sam osobiście bym więcej nie zapłacił za jedną strone tłumaczenia :mrgreen:


- Maciekorzysz - 02-01-2008 16:32

ja również 11 zł, to chyba najuczciwsza cena.


- tomciozet - 02-01-2008 17:23

Wziąłem wasze głosy pod uwagę. Szczegóły w programach partnerskich.
Link znajduje się też w poście głównym.