Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] Bux3.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] Bux3.com (/Temat-SCAM-Bux3-com-20584)



- pawelmistrzu15 - 08-02-2009 18:26

jak tam dostajecie kase bo zleciłem wypłatę?


- mrozio - 08-02-2009 19:15

Ja mialem dostac 5 lutego i czekam jeszcze jak narazie


- kactuzz - 09-02-2009 14:02

Pfff ja mam tam 450$ do wyplacenia i dupa:
Kod:
ERROR:  The maximum amount of payments per 24 hours has been reached on our site. This limit has been set as a safeguard against hacking.

Please try again in a few hours.
I sprawdzałem tak kilka razy dziennie o różnych porach.
Płaca tylko świeżakom żeby wpłacali do nich.

A o reklamowaniu tam zapomnijcie, wydalem chyba z 50$ (skoro nie wyplaca to co mam do stracenia) i wszystko wyklikane, tyle ze... ani jednego refka zarejestrowanego.. uwierzycie? z nicalych 3k klikow napewno znalazl by sie chociaz 1.. ale nie na bux3.. same boty..

heh albo sporbuje zmniejszyc diametralnie stan konta chociazby do tych 10$ i zoabczymy Big Grin

I nie zauwazyliscie ze online zawsze jest miedzy 600 a 700? :-)


- Chyny - 08-02-2010 23:04

bux3 Ja czekam juz 4 miesiace i nic dolary sa na koncie a uzbieralo sie juz 80 przez ten czasz od referentów a bux.to to juz inna sprawa zleciłem wypłatę minimalną 50$ i czekam juz ponad 2 miesiące a nazbierało mi się ponad 185$ bo referenci zbierali bo już klikanie mi zbrzydło tyle czekać na kasę to nawet najcierpliwszy człowiek już by nie klikał.Czytałem na forum but.to na którym nie da sie się zarejestrować że ludzie czekają po 7 miesiecy nawet po 14 i dopiero dostaja! Szkoda że nie każą czekać10 lat na wypłatę ja już nie klikam zajołem się uploadem tam co tydzien kasa z Hotfile


- Boro! - 09-02-2010 17:09

Oj niestety ale chyba się nie doczekasz na te wypłaty.


- JereManU - 10-02-2010 02:25

*na pewno


RE: [SCAM] Bux3.com - jordan1990 - 12-06-2011 10:01

mysle ze nikt juz sie nie doczeka na wyplate Tongue


[Zamknięty][SCAM] Bux3.com - Magnus - 12-06-2011 10:17

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.