Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] Bux3.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] Bux3.com (/Temat-SCAM-Bux3-com-20584)



- Tomsh - 06-05-2008 19:59

Ja tak samo jak moody, chociaż zleciłem jeszcze w lutym... no nic poczekamy zobaczymy, przynajmniej premium już dostali, czyli my "zwykli" też kiedyś dostaniemy


- tomciozet - 06-05-2008 20:11

Tomikus napisał(a):tomciozet, ile zleciłeś dzisiaj? :-)
Dziś mam dopiero 290$, więc poczekam 2 dni, aż będzie chociaż 300$. :->
A Ty na ile czekasz? :idea:


- DaGoor - 06-05-2008 20:20

Tomsh napisał(a):Ja tak samo jak moody, chociaż zleciłem jeszcze w lutym... no nic poczekamy zobaczymy, przynajmniej premium już dostali, czyli my "zwykli" też kiedyś dostaniemy

Tomikus, z tego co wiem nie ma premium :-|

Mogliby już dać tą wypłatę w końcu :-> ^^ Ale w porównaniu do bux.to nie jest źle :-P


- Tomikus - 06-05-2008 20:28

no ja nie mam premium

tomciozet, skromne 40$ Tongue


- ton - 07-05-2008 00:52

też zlecałem 2.04 więc może niedługo dojdzie.....:-)


- moody - 07-05-2008 08:17

tomciozet napisał(a):
Tomikus napisał(a):tomciozet, ile zleciłeś dzisiaj? :-)
Dziś mam dopiero 290$, więc poczekam 2 dni, aż będzie chociaż 300$. :->
A Ty na ile czekasz? :idea:

Heh 300 $ z get-paidu jak zarobie kiedyś to chyba jakąś impreze zrobie :->


- DaGoor - 08-05-2008 19:30

Tomikus pierwsza zlecił 14 lutego i liczyli mu od tego czasu (Standard czeka 60 dni roboczych). Dostał 5 Maja czyli to jest ok. 60 dni roboczych (liczyłem na szybko i chyba mi 58 wyszło). Czyli jak ja pierwszą zleciłem 28 Lutego to dostane chyba 16 Maja Tongue

Czekam Big Grin


- piechu - 09-05-2008 12:32

standard 60 dni roboczysz? :o


- DaGoor - 09-05-2008 13:47

No tak... Na stronie o tym nie pisze, ale na forum tak.

"I just wanted to let you all know that the terms of service was and had to be changed. From now on Premium Members will be paid within 30 business days Guaranteed. If you are not a premium member your payment can take from 45 to 60 business days. I had to do this because it is unfair to my premium members to not get special treatment. This is a serious business and it is time to reward the people that have upgraded. Please do not email me about payments if you are not a premium member until it has been over 60 days. But I will try to pay everybody as fast as I can but premium members deserve to get expedited service. So please don't get mad just be glad that you all will get paid. This will take effect at the beginning of March."

https://www.bux3.com/forums/viewtopic.php?f=3&t=823


- piechu - 09-05-2008 13:59

no tak... szkoda dzieki za info :-)