Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] Bux3.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] Bux3.com (/Temat-SCAM-Bux3-com-20584)



- Tomikus - 31-01-2008 10:23

faken xD
no to ja już klknałem i mam pytanko na bux3 wypłata jest takiej kasy jaka została kliknięta?
czy taka jaka będzie w kasa na koncie w moemencie jak potwierdzą wypłacanie?


- tomciozet - 31-01-2008 13:17

Tomikus napisał(a):no to ja już klknałem i mam pytanko na bux3 wypłata jest takiej kasy jaka została kliknięta?
czy taka jaka będzie w kasa na koncie w moemencie jak potwierdzą wypłacanie?
Dostaniesz tyle, ile zażądałeś. Reszta przechodzi już na saldo kolejnej wypłaty. ;-)


- Cobra4818 - 05-02-2008 08:19

Ej czy bux3.com znowu się przezucilo na PayPal bo jak biore rejestracje to juz nie jest napisane AlertPay tylko PayPal. Sprawdzicie to.


- DaGoor - 05-02-2008 17:50

Tak Big Grin PayPal znowu śmiga na Bux3.com :-)

http://bux3.com/forums/viewtopic.php?f=5&t=349


P.S: Bux3 mi sie zaczyna bardziej podobać niż bux.to Tongue Jeszcze jakby trochę szybciej chodziła strona to miodzio by było Big Grin


- Cobra4818 - 05-02-2008 18:15

Czy to co jest napisane na bux3.com forum to oznacza ze PayPal wrociło tam juz na stałe i na zawsze jeśli tak to zrezygnuje z bux.to i przezuce sie na bux3.com no chyba ze tez majol sie przezucic z powrotem na PayPal czy ktos moze potwierdzic ich zmiane ze tak juz zostanie ?


- DaGoor - 05-02-2008 18:38

To na forum to admin napisał więc raczej nie mam wątpliwości i pewnie już na stałe ;]

P.S: Nie wiem czemu ale aktualnie na bux3 jest w Surf Ads 80 reklam Big Grin


- mjs17 - 05-02-2008 18:45

no bo one pojawiają się tak samo jak w bux.to powstaje bardzo dobra firma


- Tomikus - 05-02-2008 19:08

Kod:
Convert to Cash via Paypal
Get CASH via Paypal. You must earn at least $10.00. You can only request one payout at a time.

After you request for payment your account will be audited to make sure you aren't violating the TOS.
Payment Requested!
You must wait upto 30 working days according to our TOS.

po raz trzeci musze od nowa czekać... ehh :-)


- mjs17 - 05-02-2008 19:17

kurde ale wysyp reklam na bux3 masakra juz chyba z 15 centów naklikałem


- Cobra4818 - 05-02-2008 19:17

Tomikus napisał(a):
Kod:
Convert to Cash via Paypal
Get CASH via Paypal. You must earn at least $10.00. You can only request one payout at a time.

After you request for payment your account will be audited to make sure you aren't violating the TOS.
Payment Requested!
You must wait upto 30 working days according to our TOS.

po raz trzeci musze od nowa czekać... ehh :-)

Że na co trzeba czekać te 30 dni właśnie chcem sobie zalozyć konto na bux3.com ale tak zamula ich strona ze niewwiem czy mi sie to dziś uda.