Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Moja stronka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Moja stronka (/Temat-Moja-stronka-20583)



Moja stronka - garenge - 31-12-2007 10:59

Zapraszam gorąco do rejestracji i ocenienia mojej stronki...
Wiem, że szata graficzna jest słaba, ale sie dopiero uczę


[Obrazek: 1199094803faz.smil]


- tomciozet - 31-12-2007 12:09

Widziałem już gorsze stronki. :-> ;-) :-P


- Hadrianoo - 31-12-2007 12:15

...znasz moją opinię na jej temat.


- garenge - 31-12-2007 12:30

znam :-P


- Pakula - 31-12-2007 17:09

Więc tak garenge wchodząc na twoją strone nic nie zauważyłem może dlatego że trzeba się zarejestrować, aby zobaczyć całą treść strony hmmm nie wiem :-P

Na stronie głównej pisze:
Witamy
Mojej stronie o zarbianiu w internecie.Proszę zarejestruj się, aby otzrymać dostęp do treści strony i forum.
I tu pojawia się błąd :-P sami widziecie o co chodzi :->

garenge poprostu wyłącz rejestracje aby wszyscy co na nią wejdą widzieli wszystko!
Sam robiłem takie strony i wyłanczałem rejestracje bo miałem mało osób zarejestrowanych i mało odwiedzających to tyle ;-)


- zaglebiak - 01-01-2008 18:10

garenge ja ci powiem trochę sie bawię htmlem tez jestem początkujący
ściągnij sobie jakis szablon www zainstaluj pajączka aha i zmień hosting ponieważ nie masz dojścia do ftp .Z darmowego hosting polecam ddl2.pl bez reklam itd..
Jak mi sie nudziło to zrobiłem stronę o gomez peer http://gomezpeer.ddl2.pl/ sam widzisz nic specjalnego ale prostota i czytelność jest najważniejsza.
Wiadomo ze szablony nikt ci nie poleci ale dla początkujących idealnie.


- garenge - 01-01-2008 20:55

REJESTRACJA JEST POTRZEBNA TYLKO DO FORUM