Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]wybor nagrody-jak to jest - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]wybor nagrody-jak to jest (/Temat-Rozwiazane-wybor-nagrody-jak-to-jest-2055)



[Rozwiązane]wybor nagrody-jak to jest - maniek90 - 22-02-2010 09:37

powiedzicie mi jak to jest bo juz sam nie wiem.

1- powiedzmy ze mem 400ptz i chce wybrac iphona. to moge w kazdej chwili go wybrac i bedzie moj czy nie?


RE: wybor nagrody-jak to jest - Rede - 22-02-2010 09:54

Czekasz na restock (czas w którym nagrody są rozsyłane) i wtedy możesz go zamówić Wink


RE: wybor nagrody-jak to jest - chudas94 - 22-02-2010 10:18

"chce wybrac iphona" haha to mnie teraz rozwaliłeś powiedz gdzie na lockerz jest iPhone?


RE: wybor nagrody-jak to jest - Jasio - 22-02-2010 10:32

Chodziło mu pewnie i ipoda touch ??


RE: wybor nagrody-jak to jest - maniek90 - 22-02-2010 10:54

tak. pomylilem sie.

poczytalem o tych restockach. czyli i tak nie ma 100procent pewnosci ze jak bede mial wystarczajaca ilosc punktow to wygram ipoda


RE: wybor nagrody-jak to jest - matttti0 - 22-02-2010 19:30

no raczej nie ma pewnosci... zreszta jak ci sie uda to bedziesz go mial a jak nie to mozesz sprobowac kiedy idziej. Popatrz na youtube, tam masz kilku polakow ktorzy po otrzymaniu przesylki z lockerza zrobili unboxa Smile


[Rozwiązane][Rozwiązane]wybor nagrody-jak to jest - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.