Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkursom - STOP - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konkursom - STOP (/Temat-Konkursom-STOP-20538)

Strony: 1 2


Konkursom - STOP - BizNET - 26-12-2007 13:11

Tak obserwując te konkursy zastanawiam się czy ich nie zamknąć?


Tak jak ten z grą mikołajem wyszedł tragicznie... pokłócił tylko użytkowników...

Tomciozet jest bardzo chojny i podziwiam go za to że robi te zabawy bo przecież chce dobrze... No ale sam nie wiem.. Proszę was o radę


- Maciekorzysz - 26-12-2007 13:43

Konkursy powinny być dla osób z min 15 postami, i z jakimś czasem przebywania..
Xonic przeciec kiedys wyslalem ci PW, zebys zrobil rangi, np dla userow z pelnym dostępem, i dla takich "sępów"


- BizNET - 26-12-2007 15:31

Jakie rangi proponujesz?


- Maciekorzysz - 26-12-2007 15:48

kiedys wyczytalem ze prowadziles kiedys warez Big Grin wiec to powinno byc na podobnej zasadzie, tzn, ze user zyskuje dostep lub przywilej za okreslona ilość postów ;]
np
ci co mają mniej niż 10 postów, są poprostu na szaro ;]
Member - powyżej 10 postów
i może byc np friend, lub vip, za jakieś szczególne osiągnięcia :-)
Pozdro


- BizNET - 26-12-2007 16:18

No wiem co to są rangi... Ale pytam się jakie nazwy proponujecie?

Np: VIP, sponsor itp itd


- mjs17 - 26-12-2007 17:38

ja chce powiedzieć o tych konkursach

wydaje mi się ze jest to dobry pomysł ponieważ ludzie będą przybywać na forum bawić się itd

Ale powinien powstać osobny dział do tego typu konkursów bo w SPAMIE to jakoś dziwnie wygląda :-)


- tomciozet - 26-12-2007 18:04

mjs17 napisał(a):wydaje mi się ze jest to dobry pomysł ponieważ ludzie będą przybywać na forum bawić się itd

Dzięki. :-D
mjs17 napisał(a):Ale powinien powstać osobny dział do tego typu konkursów bo w SPAMIE to jakoś dziwnie wygląda :-)
Pisałem o tym no Xonica na GG, ale chyba tego nie odczytał, lub nie dostał.
Maciekorzysz napisał(a):Konkursy powinny być dla osób z min 15 postami
Też tak myślę, ale w "statkach" nie chciałbym wycofywać zawodników.
Umieszczę taki warunek w kolejnych konkursach, o ile chcecie je mieć... :-|


- BizNET - 26-12-2007 18:08

Oks... To może konkursy zamieszczaj w dziale KONKURSY ??? :mrgreen:


- tomciozet - 26-12-2007 18:21

Ok, ale myślę, żeby osobno zrobić konkursy typu gazeta.pl i davidoff, a osobno konkursy sponsorowane przez użytkowników. Myślę, że byłoby czytelniej. :->
I jedno pytanie: czy jako jeden ze sponsorów mógłbym ten dział moderować? :-P


- BizNET - 26-12-2007 19:14

No oks... Tylko czy robiąc drugi dzial konkursy sponsorowane nie będzie za dużego zamieszania? Dla nas będzie ok ale dla nowych userów to może być utrudnienie i zmieszanie bo nie będą wiedzieć gdzie co jest