Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PLAY już dostępne! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: PLAY już dostępne! (/Temat-PLAY-juz-dostepne-2053)

Strony: 1 2 3


PLAY już dostępne! - DonHoracy - 22-02-2010 03:16

Dzisiaj o godzinie 00.00 pojawiła się możliwość oglądania filmików. Na początek mamy aż 24 filmów (4 kategorie x 6 filmów)! Dodam że każdy jest punktowany na zasadzie dailies czyli 2pkt dla zwykłego usera i 4pkt dla zlistera. Lockerz zadbało o jakieś poradniki ale bez tego mogę powiedzieć że nie ma czegoś takiego jak przewijanie filmiku i musimy do końca obejrzeć cały filmik. Dopiero potem pojawia się captcha czyli kod z obrazka do przepisania i dostajemy PTZ Big Grin Osobiście zdziwiła mnie bardzo ilość tych filmików na start. Miejmy nadzieje że 20filmów będzie pojawiało się codziennie Smile Zapewne jutro albo w najbliższych dniach ktoś znajdzie sposób na ominięcie czekania Smile


RE: PLAY już dostępne! - RAQ - 22-02-2010 07:09

Oby, bo nie chce mi się każdego oglądać Smile, za każdy filmik będą ptz ? 24x4=96 w jeden dzień to nawet psp może za 2000 ptz być Big Grin


RE: PLAY już dostępne! - stiopa - 22-02-2010 07:14

Spoko z tymi filmami tylko ciekawe jak czesto beda dodawane i jak duzo ich bedzie


RE: PLAY już dostępne! - ochoc - 22-02-2010 07:24

Bajer Big Grin w ciagu dnia mozna sobie w choooooj ptz nabic. Ale pewnie co za tym idzie bedą drozsze nagrody i trzeba bedzie wiecej czasu spedzac na stronie lockerz.


RE: PLAY już dostępne! - galakty - 22-02-2010 07:36

To nie jest tak że wszystkie 20 są punktowane... Aktualnie testuję to i nie wynika żeby tak było ponieważ na pasku odtwarzacza jest symbol PTZ, i napełnia się szybciutko...


RE: PLAY już dostępne! - ochoc - 22-02-2010 07:54

Juz zauwazylem 1 buga ;D Ogladnalem filmiki z 10. Wrócilem do PLAY a tu all tak jakby nie ogladniente i od nowa zbieram PTZ XD


RE: PLAY już dostępne! - Przemcioslaw - 22-02-2010 08:05

Mnie ciekawi czy jesli nie ogladne dzisiaj filmikow dodanych dzisiaj, to czy jesli ogladne je dopiero np. za tydzien czy tez dostane punkty.


RE: PLAY już dostępne! - damianowrz - 22-02-2010 08:12

nie wiem, ale wiem ze nie idzie ogladac kilku filmow jednoczesnie ;D


RE: PLAY już dostępne! - magik1907 - 22-02-2010 08:19

Warto dodać że kilka filmików jest naprawdę dobrych tak jak np Four Year Strong jestem mile zaskoczony przed restockiem Smile
(22-02-2010 07:54)ochoc napisał(a):  Juz zauwazylem 1 buga ;D Ogladnalem filmiki z 10. Wrócilem do PLAY a tu all tak jakby nie ogladniente i od nowa zbieram PTZ XD

Korzystał ktoś jeszcze z tego buga ???


RE: PLAY już dostępne! - ochoc - 22-02-2010 08:40

(22-02-2010 08:12)damianowrz napisał(a):  nie wiem, ale wiem ze nie idzie ogladac kilku filmow jednoczesnie ;D

TEz spróbowalem i na koncu filmika wyskoczylo mi cos tam ze moge ogladac 1 film na raz, inaczej nie zdobędę ptz ;]