Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
NOWY MOD - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: NOWY MOD (/Temat-NOWY-MOD-20527)

Strony: 1 2


NOWY MOD - garenge - 24-12-2007 23:03

Jakie mam szanse na zostanie modem??
Prosze się wypowiadać :mrgreen:


- Maciekorzysz - 24-12-2007 23:05

Raczej nie masz szans ale próbuj ;P


- tomciozet - 24-12-2007 23:07

He, he. Dobre sobie. :mrgreen: ;-) :-P Z uwagi na to, że mamy komplet modów,
myślę, że nim nie zostaniesz. Aczkolwiek nie oddam głosu w ankiecie, gdyż opcja:
"nie masz szans!" jest zbyt drastyczna ;-) i z niej nie skorzystam. Rzecz jasna, tak,
jak wynika z mojej wypowiedzi, nie zaznaczę też ani pierwszej, ani drugiej opcji. ;-)


- Maciekorzysz - 24-12-2007 23:12

i ten twoj wkurzajacy podpis ;D
nie wiem czy on regulaminowy?Big Grin


- tomciozet - 24-12-2007 23:15

Maciekorzysz napisał(a):i ten twoj wkurzajacy podpis ;D
nie wiem czy on regulaminowy?Big Grin
Uważam, że może być, ale go, garenge "zminimalizuj". ;-)


- mjs17 - 25-12-2007 01:46

jak to się mówi szanse zawsze są ale chyba co narazie modów nie potrzeba


- BizNET - 25-12-2007 10:31

Ja też powstrzymuję się od głosu lecz uważam że modem może zostać ktoś kto:

-Ma wiele postów na forum
-Nie ma ostrzeżeń
-Nie łamie regulaminu pod żadnym względem
-Jest uczciwy
-No i bardzo ważne: aby zależało mu na dobru ogółu.

Co do Ciebie:
Uważam że jesteś jeszcze młodym forumowiczem i Cię poprostu nie znamy :-> Musisz więcej pisać abyśmy wyrobili sobie o Tobie opinię (mam nadzieję dobrą :-P )...

No i staraj się nie łapać ostrzeżeń...

Jeśli będziesz się starał to nie widzę przeszkód w tym abyś był modem ;-)


- mjs17 - 25-12-2007 10:53

BizNET napisał(a):Co do Ciebie:
Uważam że jesteś jeszcze młodym forumowiczem i Cię poprostu nie znamy :-> Musisz więcej pisać abyśmy wyrobili sobie o Tobie opinię (mam nadzieję dobrą :-P )...


Zgadzam się tylko pisz na temat i nie bezsensu aby nabijać sobie tylko posty to tak odemnie :-)


- nikosis - 25-12-2007 12:29

Jak dla mnie to nie masz szans, bo po prostu nie znasz regulaminu. Prosiłeś żeby moderatorzy dali mi ostrzeżenie za to że poprawnie napisałem temat w odpowiednim dziale. Skoro nie znasz regulaminu i popełniasz takie "faux pas" to nie ma sensu.
W dodatku ostrzeżenie... :-?


- mjs17 - 25-12-2007 13:37

nikosis napisał(a):Jak dla mnie to nie masz szans, bo po prostu nie znasz regulaminu. Prosiłeś żeby moderatorzy dali mi ostrzeżenie za to że poprawnie napisałem temat w odpowiednim dziale. Skoro nie znasz regulaminu i popełniasz takie "faux pas" to nie ma sensu.
W dodatku ostrzeżenie... :-?


prawda na pewno w tym jest ale szanse ma każdy to tylko i wyłącznie zależy od admina ale musisz się bardziej starać :-)