Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Nagroda - paczka, czym wysylaja?? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Nagroda - paczka, czym wysylaja?? (/Temat-Rozwiazane-Nagroda-paczka-czym-wysylaja-205)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]Nagroda - paczka, czym wysylaja?? - luq - 02-12-2009 15:04

Witam, jeżeli zostanę Z-listerem lub coś kupię za PKT to nagrodę wyślą mi kurierem czy poprzez pocztę??


RE: Nagroda - paczka, czym?? - Marello - 02-12-2009 15:39

Kurierem


RE: Nagroda - paczka, czym wysylaja?? - luq - 02-12-2009 16:14

A jeżeli nikt jej nie odbierze, a ja będę np. w szkole i nie będę mógł jej odebrać, to zwrócą ją do lockerza?? A tak to około, której przyjeżdża kurier??


RE: Nagroda - paczka, czym wysylaja?? - Marello - 02-12-2009 16:17

Powinni ci zostawić awizo, ale nie zawsze w przypadku admina (o ile się nie mylę) zostawili mu paczkę na wycieraczce Tongue Dobrze, że akurat zauważył Smile

Dużo, zależy od listonosza Smile


RE: Nagroda - paczka, czym wysylaja?? - luq - 02-12-2009 16:18

A później, gdzie miałbym ją odebrać??


RE: Nagroda - paczka, czym wysylaja?? - Marello - 02-12-2009 16:19

Na poczcie Smile Jak kurier powiązany jest z pocztą to na poczcie np. Pocztex


RE: Nagroda - paczka, czym wysylaja?? - luq - 02-12-2009 16:20

Aha, no to dobrze, bo myślalem, ze to kurier typu DHL, i trzeba by bylo jechac po paczke w moim przypadku do Opola (80km od mojego domu)Rolleyes


RE: Nagroda - paczka, czym wysylaja?? - Siles - 28-12-2009 15:37

Nie nie


RE: Nagroda - paczka, czym wysylaja?? - kucharz - 28-12-2009 19:59

Mam pytanie czy paczka idzie jako zwykła paczka czy jako podarunek (paczka specjalna)?


RE: Nagroda - paczka, czym wysylaja?? - Alcor - 28-12-2009 20:00

podarunek