Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Direct Galleries - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Direct Galleries (/Temat-Direct-Galleries-20463)

Strony: 1 2


Direct Galleries - Kostek89 - 15-12-2007 15:54

Firmy chcac zareklamować swoje strony placa firmom specjalizujacym sie w reklamie za ich wyświetlanie. Z kolei te firmy placa nam za ogladanie tych reklam. Przedstawiona firma placi 1$ za godzine (+ bonusy na emaila nawet po 50$). Poza tym im dłużej "oglądasz" tym więcej zarabiasz, nawet do 3$ za godzine. Poziom poleconych to 5% (później 10%). Placa za ogladanie reklam, minimum do wyplaty to 35$, wyplata na egold lub paypal - mozna miec zminimalizowany surfbar, ale najlepiej uzywac dwóch przegladarek np mozilli i explorera. Strony glównie erotyczne - niestety lub stety.

Rejestracja - kliknij w ten link żeby sie zarejestrowac http://www.directgalleries.com/?r=Kostek89

Otworzy Ci się strona
Przejdz do zakladki "signup"
Otworzy sie strona rejestracyjna, wypelnij formularz:
username - Twój nick logowania
password - haslo
email address - e-mail, na który czesto przysylane sa bonusy nawet do 50$
date of birth - data urodzenia
first name - imie
last name - nazwisko
street address - ulica wraz z numerem domu/mieszkania
city - miasto
state - daj "other"
zip code - kod pocztowy
country - panstwo
province - województwo

Kliknij "I`m done,now sign up me now" Pojawi się olejne okienko do przypominania hasla, wybierz pytanie z listy i wpisz odpowiedz. No i jestes zarejestrowany możesz zarabiac, wprowadz dane do logowania i wcisnij przycisk. Wcisnij EARN MONEY, a potem zeby zarabic link oznaczony czerwonym kolorem Od tej pory zarabiasz 1 $ za godzine surfowania. Najlepiej uzywac dwoch przegladarek - do zarabiania mozilli, a do surfowania po innych stronach mozesz uzywac zwyklej przegladarki dostepnej w windowsie. Sufbar moze byc zminimalizowany. Na przegladarce w ktorej uzywasz sufbara nie moze być za duzo stron Opcja wyplaty pojawi sie po uzbieraniu minimum 35 $ , które mozna wyplacic na konto e-gold lub paypal, ewentualnie czek, ale nie polecam czeku.


- tomciozet - 15-12-2007 19:13

Coś mi nie pasuję. Aż 1$ za godzinę??


- megorasz - 15-12-2007 19:22

właściwie nie znalazłem o tej firmie innej informacji niż taka że to SCAM! i chyba na tym mozna zakonczyc dyskusje :-)


- tomciozet - 15-12-2007 19:31

Dzięki za info. Poczekajmy może do jutra. Może ktoś jeszcze znajdzie jakieś
informacje. Jak nikt się nie odezwie, to temat możemy zamknąć. ;-)


- Kostek89 - 15-12-2007 20:45

1$ jest tylko na poczatku, potem powoli rosnie do 3$, zalezy od aktywnosci, ja obecnie mam 2.08 za godzine tylko za to ze strona jest wlaczona, a ja sobie robie swoje prace na kompie...


- tomciozet - 15-12-2007 21:06

Skoro jeszcze rośnie, to tym bardzie wygląda mi to na oszustwo... :-x


- megorasz - 16-12-2007 10:05

[quote:-|9cef7e594="Kostek89"]1$ jest tylko na poczatku, potem powoli rosnie do 3$, zalezy od aktywnosci, ja obecnie mam 2.08 za godzine tylko za to ze strona jest wlaczona, a ja sobie robie swoje prace na kompie...[/quote:-|9cef7e594]

a kolega dalej swoje :-) ja tez w tym siedzialem...mialem już chyba 3$ za godzinę Wink jezeli chcesz to sie w to baw i daj znać jeżeli dostaniesz wypłate :mrgreen:


- Pakula - 21-12-2007 15:21

Jest to SCAM na 100% Undecided więc nie radze bo szkoda czasu !!!


- Pakula - 21-12-2007 15:21

Jest to SCAM na 100% Undecided więc nie radze bo szkoda czasu !!!


- cinyrk - 16-01-2008 21:25

Skoro to SCAM na 100% to dlaczego temat jeszcze nie w koszu?