Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bez-minimum.info - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bez-minimum.info (/Temat-Bez-minimum-info-20402)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- koli - 05-01-2009 22:56

no to naszczescie ze 2 jestem troszkę stratny ponieważ kupiłem ptp żeby zbierać w friendclicks ale kupiłem tylko tyle że mniej więcej wyjdzie mi około 4 $ Sad miał być idealny biznes ale będę musiał dokupić sporo hehehe xD )

Czekajmy na dalsze woadomości od admina :-)


PS. Ja sobie nie wyobrażam wyklikać 25 $ w bez minimum nawet mając 3 aktywnych poleconych :-)


- mirqu - 06-01-2009 15:48

no niestety w przypadku bez-minimum jest to nie miła informacja patrząc na ilość i wartośc klików w programie. Jest to jednak dezycja Admina i trzeba ja szanować.

ps
haha dobrze że moderator nie usunął całego tematu za odgrzebanie z archiuwum Big GrinBig GrinBig Grin, jak już słyszałem archeologów nie lubimy


- Cahais - 06-01-2009 16:51

koli, to troche musisz dokupic tego ptp zeby min uzbierac, tylko 6 razy tyle :mrgreen:

to gdzie mielismy pisac o wyczynach admina jak nie tutaj, nowego tematu to chyba tez nie moglem otworzyc w tym dziale Big Grin


- koli - 06-01-2009 19:40

Cahais napisał(a):koli, to troche musisz dokupic tego ptp zeby min uzbierac, tylko 6 razy tyle :mrgreen:

to gdzie mielismy pisac o wyczynach admina jak nie tutaj, nowego tematu to chyba tez nie moglem otworzyc w tym dziale Big Grin

Dokładnie nie pasuje mi to troszkę mi xD bo nalicza mi tak z 200 na dobę :-) czyli do 25 $ daje mi bardzo długi czas oczekiwanie....


- mirqu - 06-01-2009 20:13

Cytat:Dokładnie nie pasuje mi to troszkę mi xD bo nalicza mi tak z 200 na dobę

pół roku i masz , tyle tylko jak bedzie cieszyć taka wypłata


- koli - 06-01-2009 22:10

niby tak ale przez te po roku to może się dużo zdarzyć z firmą osobiście wolałbym niej bo to co bym zarobił szybciej poszło by na dalszą inwestycje .ale dowiedziałem się że będzie za jakiś czas to zmienione :-)


- ReXXX - 07-01-2009 01:56

E-mail który dostałem na pocztę:

Cytat:Witam. W związku z faktem, iż zarabianie w programie FriendClicks przebiega wręcz ekspresowo, pragnę poinformować, iż w celu zachowania płynności w realizowaniu wypłat minimum do wypłaty w programie zostaje podniesione do 25$

Jak wszystkie portale gamelover będzie tak robił to zyska reputacje SCAMERA


- koli - 07-01-2009 16:23

Ja jestem przekonany i będę się tego trzymał że zmieni minimum w najbliższym czasie :-)
bo będę troszkę stratny albo zainwestuje więcej xD


- Boro! - 07-01-2009 16:59

koli, może zmieni na 50$ :mrgreen: :mrgreen:
Piszę tak bo już się boi o sowich klikaczy... I słusznie..


- Cahais - 07-01-2009 17:20

no a jak odrazu na 50$, a kliki po 0,1c i maile po 0,2c heh
przekalkulujmy nasz zarobek :

dziennie ok. 4maile po 0,25c czyli 1c
z jakies 10 do 20 klikow po 0,01c co razem daje 3c, doliczy do tego jakies taniekliki (z 0,5c) no i zarobek z 5 refow (1c{nie kazdy ma tych refow :mrgreen: }) w sumie 4c dziennie mozna by tam zarobic :idea: i teraz najlepsze :

min 25$ - x
0,04$ - 1 day

x=625 days :mrgreen: no w koncu biznes to biznes Big Grin