Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bez-minimum.info - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bez-minimum.info (/Temat-Bez-minimum-info-20402)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Bez-minimum.info - sarna - 02-12-2007 17:53

Witam!
Dzisiaj mam do polecenia nowy serwis bez-minimum.info

W serwisie zarabiamy w PLN, a zarobki możemy wypłacić kiedy chcemy. Oczywiście kiedy jest to jakaś konkretna już sumka...

Zapisałem się do niego na próbę, ale myślę, że się nie przejade...

:arrow: Więcej info:

Cytat:Uczestnictwo w naszym programie jest bezpłatne;
Płatne maile o wartości 0.1 - 2 groszy;
Płatne linki o wartości 0.1 - 1 grosza;
Dwa poziomy poleconych 20% - 10%;;
Tanie kliki dla dodatkowej satysfakcji;
W naszym programie obowiązuje zasada - bez minimum - dotycząca progu wypłat;
Brak reklam punktowych - zarabsz tylko i wyłącznie pieniądze;
Płatne zapisy jako dodatkowa forma zarobku;

:arrow: Proszę o zapisywanie się pod moim linkiem: :oops:

http://bez-minimum.info/index.php?affiliate=181

Serdecznie zapraszam i dziękuję za zapis...

Pozdrawiam

Sarna


- Cahais - 05-01-2009 19:36

no to gamelover przesadzil :-? wprowadza dla uzytkownikow standard 25$ minimum w celu stabiliacji firmy, oraz w celu ułatwienia sobie życia z wypłacaniem kasu userom bo jak twierdzi nie ma czasu na wysyłanie kulkunastu wypłat dziennie :mrgreen: ale po co odrazu minimum 25 $ to nawet w buxach co kliki są po 1c i z refow ma sie 1c nie dają tak wysokiego minimum Big Grin


- koli - 05-01-2009 20:06

no minimum wysokie :/ za wysokie może garstka osób znajdzie się co będzie klikać dalej :/


- Cahais - 05-01-2009 20:16

popatrzcie na to ze strony zwyklych userow, bedzie trzeba klikać z jakies 4 lata zeby nazbierac do wypłaty, :/ no chyba ze sie bedzie na miecha kupowac premiuim bo wted wyplata od 1$


- koli - 05-01-2009 20:27

wątpie żeby 4 lata starczyły xD miejmy nadzieje ze troszkę zmniejszy te minimum :/


- krolu116 - 05-01-2009 20:32

Zamiast w bez-minimum mógłby takie cos wprowadzić w swojej drugiej firmie. Tam by to bardziej było na rękę i jemu, i nam - klikaczom :idea:


- Cahais - 05-01-2009 20:33

kurde i najgorsze to to ze zlecilem wyplate >1,7$ z jakies 7 dni temu i nie wiem czy dostane kase :mrgreen: miejmy nadzieje ze zmniejszy bo straci na reputacji ta firma, nie wiem jak wy ale ja pierwszy raz widze taka firme (w dodatku z polska) z tak wygurowanym minimum Big Grin


- krolu116 - 05-01-2009 21:04

No i kapsko... Wykrakałem :mrgreen: W friendclicks.net też mniimum 25$ :lol:


- Boro! - 05-01-2009 21:05

krolu116, ha trafna przepowiednia :-P :-P


- Cahais - 05-01-2009 21:42

to ja wam zycze wytrwalosci w czytaniu emaili i klikaniu w linki po 0,2c

dobrze ze gamelover ma tylko 2 firmy (chyba) bo gdyby to byla magdalenka albo pampers to przerabane by bylo :mrgreen: