Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ORYGINALNE GADZETY WAPSTERA NA KOMORKE!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ORYGINALNE GADZETY WAPSTERA NA KOMORKE!! (/Temat-ORYGINALNE-GADZETY-WAPSTERA-NA-KOMORKE-20386)



ORYGINALNE GADZETY WAPSTERA NA KOMORKE!! - sarna - 28-11-2007 15:16

Witam
Mam na sprzedaż kody które umożliwią ściągnięcie dzwonka bądź tapety z tej oto strony:

http://www.wapster.pl/promocje,sciagnij_za_kod_z_aqq.dhtml

Co jakiś czas gadżety są zmieniane na inne....

Posiadam 22 kody, każdy można wykorzystać tylko RAZ!

Biorąc pod uwagę, iż tapeta bądź dzwonek w wapsterze kosztuje ponad 4PLN ja sprzedam za 2PLN sztukę, a dla pierwszych 10 osób po 1PLN!!

Przelewy na mBank:

39 1140 2004 0000 3102 4919 3873

W tytule przelewu proszę podać swój nick z forum. Jeśli nie jesteś z forum to e-mail, na który mam wysłać kod...

Myślę, że jest to bardzo dobra oferta ;-) :-) :lol: :-D :mrgreen: :-P

:!: :!: UWAGA :!: :!:

PRZED PRZELANIEM KASY SKONTAKUJ SIĘ ZE MNĄ I ZAPYTAJ, KTÓRY JESTEŚ!!
A ŻEBYŚCIE NIE MÓWILI, ŻE BĘDĘ ŚCIEMNIAĆ TO KAŻDY KTO KUPI NIECH NAPISZE KTÓRY BYŁ ALBO, ŻE WOGÓLE KUPIŁ!!

---------------------------------------------------------
Dobra widzę, że wogóle nie idzie :cry: Undecided

Dodaję płatność na PayPal i MB:

:arrow: PayPal: [email protected]
:arrow: MB: [email protected]


- mjs17 - 06-12-2007 19:43

więc tak mi się wydaje ze chętnych nie będzie ponieważ teraz jest tyle darmowych stron tego typu więc raczej rewelacji nie będzie a jak ktoś ma kabel a z pewnością większość ludzi ma to praktycznie wszystko jest dostępne za darmo

A druga sprawa jest taka ze teraz już powoli dzwonki polifoniczne zanikają jak jest technologia z MP3 i mało ludzi ściąga teraz z płatnych stron gadżety


- BizNET - 06-12-2007 20:22

Cytat:mało ludzi ściąga teraz z płatnych stron gadżety

No a coraz więcej ściąga nie legalnie i szerzy się piractwo... No ale nie każdego stać :-D


Oryginalne Gadzety Wapstera Na Komorke!! - Kilol - 11-03-2011 01:55

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.