Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ClixMania!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ClixMania!!! (/Temat-ClixMania-20316)

Strony: 1 2


ClixMania!!! - vere - 06-11-2007 19:11

ClixMania jest amerykańskim systemem PTC ( Paid To Click ) płacącym wszystkim użytkownikom za klikanie w linki reklamowe.

Firma ta w niedługim czasie, stała się hitem na światowym rynku Get Paid! Firmę prowadzi uczciwy admin.

Wartości linków w ClixMania wynoszą 1 ¢, firma godna polecenia, ja osobiście polecam tą firmę, admin jest bardzo uczciwy.

Kolejną dużą zaletą ClixMania jest system poleconych, mimo, że istnieje 1 poziom to wynosi on 50% z każdego poleconego. Minimum do wypłaty wynosi 6.99 $ wypłacane na konta PayPal, e-Gold. Uczestnictwo w ClixMania jest darmowe i zawsze będzie, oczywiście istnieje możliwość płatnego ulepszenia konta.

Strona posiada angielską wersję językową, lecz mimo to jest bardzo łatwa w obsłudze. Dzienny twój zarobek w tym systemie przekroczy 15 ¢. Linki po rejestracji dostępne są za kilka godz więc nie przejmujcie się kiedy odrazu ich nie zobaczycie na swoim koncie po zalogowaniu Wink Niekiedy linki są dosyłane więc warto częściej niż raz dziennie logować się na konto, można upolować nawet ponad 20 ¢ samemu !!! 8-)


Kliknij aby dołączyć!!!


- vere - 22-11-2007 12:36

Wczoraj ubiłem 23 centy :mrgreen: Naprawdę polecam!


- vere - 08-12-2007 13:19

Tyle linków miałem po 2 dniach nie zaglądania na konto :mrgreen:

[Obrazek: linkiua3.jpg]

Firma naprawdę godna polecenia!


- ton - 13-12-2007 01:06

ok


- tomciozet - 13-12-2007 09:15

To nie miejsce na łańcuszek!! Przenieś swój post do działu: "łańcuszki", jak nie, to warn.


- vere - 25-12-2007 00:01

Dostałem wczoraj moją pierwszą wypłatę z ClixMania, czekałem dzień na nią 8-) Firma godna uwagi!

Oto dowód wypłaty:
[Obrazek: clixmaniacq7.jpg]


- Maciekorzysz - 25-12-2007 13:01

ja mam tylko 6 O_o


- audia4 - 24-01-2008 15:41

kosz, firma padła


- vere - 27-01-2008 23:16

padłą?? Jak na razie to widzę, że admin wprowadza jakieś zmiany a nie, że zwija interes :-P


- vere - 22-02-2008 01:22

dostałem kolejną wypłatę, tym razem 9.04 $ na AlertPay 8-) Firma się rozwija, zapraszam do zapisu ;-)