Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na jaki cel zamierzasz wydać zarobione pieniądze? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Na jaki cel zamierzasz wydać zarobione pieniądze? (/Temat-Na-jaki-cel-zamierzasz-wydac-zarobione-pieniadze-20246)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Na jaki cel zamierzasz wydać zarobione pieniądze? - BizNET - 20-10-2007 18:30

No więc takie pytanko do Was...

Jak zamierzacie (czyli na co) wydać swoje pieniądze zarobione w internecie?

Ja jeśli google faktycznie płaci to będę zbierał na mój nowy motocykl (jak wiecie lub nie motory to moja pasja).

Jak dostanę wypłatę z google to wszystkich Was tam wciągnę i pokażę co znaczy zarabiać w necie :mrgreen:


- BloodAngels - 20-10-2007 18:44

ja jestem w google ja mysle ze na NokiaN76 8-)

Za klik mam 0.23$ :mrgreen:


- BizNET - 20-10-2007 18:46

Ciekawe tylko czy płacą...

Jeśli tak to dokładnie wytłumaczę jak tam można zarobić prawdziwe pieniądze :-D


- BloodAngels - 20-10-2007 18:51

ja tez :-P

a ile masz za klik???


- tomciozet - 20-10-2007 18:54

Ja planuję kupić na Święta aparat, kamerę i telefon, a przed Świętami jeszcze pralkę.
Część zarobku pójdzie na dalsze inwestycje, a część na spontaniczne wydatki. ;-)


- mjs17 - 20-10-2007 19:27

Wiec tak ja już kupiłem za te zarobione pieniądze 2 gb ramu głośniki creative kartę muzyczną creative i kartę TV . A mam zamiar jeszcze kupić sobie bardzo dobry aparat cyfrowy no i jeszcze zostanie pewnie na małe wydatki :-)


- tomciozet - 20-10-2007 19:45

No, to ładnie zarabiacie. :-D To może pochwalcie się swoimi zarobkami w temacie, specjalnie do tego stworzonym, tzn., w temacie o wysokości waszych miesięcznych zarobków. 8-)


- alo250 - 20-10-2007 19:57

ja na razie postanowiłem zainwestować swój czas w google bo to jest jedyna firma w której nie trzeba mieć poleconych
zaczołem 8 dni temu i mam juz cos ponad 30$
a jak dostane pierwsza wypłatę zastanowie się nad kupnem czegoś do komputera i reklamą mojego forum i strony z reklamami google


- BizNET - 20-10-2007 21:45

Cytat:zaczołem 8 dni temu i mam juz cos ponad 30$
a jak dostane pierwsza wypłatę zastanowie się nad kupnem czegoś do komputera i reklamą mojego forum i strony z reklamami google

Czy to za pomocą tu-zarobisz.ovh.pl czy sam?


- alo250 - 20-10-2007 23:42

tak za pomocą tu-zarobisz.ovh.pl