Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Prizee - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Prizee (/Temat-Prizee-20213)

Strony: 1 2 3 4 5 6


- moody - 09-09-2008 11:39

Nigdy się tym nie interesowałem, ale mógłby mi ktoś wytłumaczyć co to ten prizz, czy mozna tam coś zarobić, co to są kody prizz bo sporo o nich słyszałem itd. Poprostu podstawowe informacje, bo nie chce mi sie szukać


- dzelagr - 09-09-2008 11:46

to taka stronka, na której codziennie dostajesz 1 darmowa partię do każdej z gier i sobie grasz. Bubzy które złapiesz sa doliczane do Twojego konta. Jak juz ich trochę uzbierasz to w zakładce GIFTS możesz je wymienic na prezenty.

Kody Prizz+ to kody, które mozna kupic np. za pomoca smsa, w kantorku, o którym pisał RONIN tu gdzies na forum. Kody te doładowują Twoje gry: dostajesz 15 lub 45 partii w jednej wybranej grze, 3partie w Now Boarding i 5 partii w Flying Moles, dodatkowo zapełaniasz swój Pasek kodów (np. za wykorzystanie 10 kodów dostajesz jeden gratis), i jeszcze 1 partię w grze tygodnia :-)


- moody - 09-09-2008 11:54

Zagrałem se w coś i 0.04 bubz a czek 100 euro jest za 120 bubz :-> Czyli troche czasu mi zajmie zbieranie punktów, można to jakoś przyspieszyć?

Co to są "3partie w Now Boarding i 5 partii w Flying Moles" :?:


- RONIN - 09-09-2008 12:29

moody napisał(a):Zagrałem se w coś i 0.04 bubz a czek 100 euro jest za 120 bubz :-> Czyli troche czasu mi zajmie zbieranie punktów, można to jakoś przyspieszyć?

Co to są "3partie w Now Boarding i 5 partii w Flying Moles" :?:


to sa partie dodatkowe - dostajemy je za kazdy wykozystany kod - a kody do strony prizee.com nazywaja sie pack+ lub maxpack lub PrizPass - roznie ludzie nazywaja kody do serwisu prizee.com - ale te 3 nazwy to po prostu 3 rozne okreslenia jednego i tego samego kodu ktory mozemy wykozystac tylko i wylacznie w serwisie prizee.com
kody prizz+ o ktorych piszesz dzelagr sa do strony http://www.prizpass.pl
a prizpass.pl a prizee.com to sa zupelnie 2 rozne strony:-)
ta pierwsza jest polska a 2 jest francuska

zbieranie bubz mozna przyspieszyc - po prostu wsadzajac kody albo po prawej stronie strony mamy zdrapki platne - w nie grajac ryzykojemy ze stracimy kase ktora inwestojemy w zagranie w nie - ale mamy tez mozliwosc albo wygrania takiej ze zwroci nam sie wklad badz tez znacznie wiekszej wygranej od wsadzonego wkladu - te zdrapki platne to sa wszystkie te w tej ramce po prawej stronie strony znajdojace sie pod napisem THE CHALLENGES
ja kodow od prawie roku wogole nie wsadzam na ta strone ani tez na niej nie gram - nie oplaca sie po prostu - kiedys gralem i wsadzalem kody bo sie jeszcze oplacalo byly wieksze wygrane - inne zdrapki i gra kaboom w ktorej mialo sie partie z wykozystanych kodow wiec i szybko przybywalo bubz - teraz to nie ma nawet sensu inwestowac w ten serwis.....


- dzelagr - 09-09-2008 13:04

RONIN napisał(a):kody prizz+ o ktorych piszesz dzelagr sa do strony http://www.prizpass.pl
a prizpass.pl a prizee.com to sa zupelnie 2 rozne strony:-)
ta pierwsza jest polska a 2 jest francuska

mieszaja mi się te kody :-P
jest stronka Prizpass a do niej sa kody Prizz+
i jest stronka Prizee i do niej są kody PrizPass,
no i jak tu się połapać? :-)


- RONIN - 09-09-2008 13:09

dzelagr napisał(a):
RONIN napisał(a):kody prizz+ o ktorych piszesz dzelagr sa do strony http://www.prizpass.pl
a prizpass.pl a prizee.com to sa zupelnie 2 rozne strony:-)
ta pierwsza jest polska a 2 jest francuska

mieszaja mi się te kody :-P
jest stronka Prizpass a do niej sa kody Prizz+
i jest stronka Prizee i do niej są kody PrizPass,
no i jak tu się połapać? :-)


bardzo prosto:-)
kody do 1 i 2 strony roznia sie nazwa i 1 strona jest polska a druga francuska i w opisach kodow nawet w tym kantorku mojego kolegi gdzie jest sklepik w ktorym mozna kupic kody pod nazwami kodow znajdoja sie linki stron ich nazwy do jakich stron sa przeznaczone kody ktore mozna kupic w jego sklepiku:-)


- dzelagr - 09-09-2008 13:16

ale one sa nazwane tak jakby odwrotnie :-) i mi się czasami mylą

a poza tym, co sobie będę psuła głowę, mózg by mi się przegrzał jakbym chciała zapamiętywać takie rzeczy :-> może jak dłużej się pobawię na tych stronkach to mi się utrwali ;-)


- RONIN - 09-09-2008 13:24

dzelagr napisał(a):ale one sa nazwane tak jakby odwrotnie :-) i mi się czasami mylą

a poza tym, co sobie będę psuła głowę, mózg by mi się przegrzał jakbym chciała zapamiętywać takie rzeczy :-> może jak dłużej się pobawię na tych stronkach to mi się utrwali ;-)


no mozliwe - ja bawie sie od 2005 roku i nie mam najmniejszych problemow z roroznianiem do jakiej strony sa dane kody i jak sa one nazywane:-)
moze dlatego mi latwiej ze wtedy gdy zaczynalem cala przygode z prizee.com nie istnialo jeszcze prizpass.pl :-)


- quintusawen - 13-09-2008 14:23

witam
jak chcecie tanie maxpacki do prizee.com to zapraszam na gg: 6029387


- dzelagr - 13-09-2008 15:52

tanie tzn. w jakiej cenie?